Wywóz śmieci i gruzu Gdynia

Kontenery na gruz i śmieci w Gdyni - od 4,5 do 14m3

Potrzebujesz kontener na gruz lub śmieci w Gdyni?

Redskip zajmuje się wywozem gruzu i odpadów po remoncie, oraz innych odpadów w kontenerach. Swoje usługi świadczymy na terenie Gdyni i okolic, jak również na terenie innych miast w Polsce. Nasz obszar działania jest dostępny na podstronie lokalizacje. Staramy się aby usługa zamówienia kontenera na gruz i inne odpady była tak prosta jak to tylko możliwe.

3 możliwości, aby zamówić kontener na śmieci w Gdyni:

wywóz śmieci Gdynia

Lista dzielnic Gdyni, w których podstawiamy kontener:

Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze, Cisowa, Pustki Cisowskie -Demptowo, Chylonia, Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Dąbrowa, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno – Wiczlino

Ceny wywozu gruzu w Gdyni

Wpływ na cenę wywozu gruzu lub innych odpadów w Gdyni ma kilka czynników. Są to m.in. typ odpadów, który będzie załadowany do kontenera, rozmiar tego kontenera, dokładna lokalizacja oraz długość postoju kontenera gruzowego. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje podstawienie kontenera na dany typ odpadów skontaktuj się z nami.

kontener na gruz Gdynia

Wywóz gruzu i odpadów w kontenerach w Gdyni – jakie inne odpady można wrzucić

Do kontenerów gruzowych można wrzucać również inne odpady, są to: odpady po remoncie, odpady budowlane, odpady z ogrodu (liście, trawa, krzewy, drzewa), zemię, gruz, śmieci (np. stare meble). Po wcześniejszych uzgodnieniu możliwy jest również wywóz papy. Dokładna lista, która zawiera również informacje czego do kontenera wrzucać nie można znajduje się na stronie z poradami i informacjami.

Dodatkowe usługi dla wynajmujących kontener na gruz w Gdyni

Nasza firma może podstawić kontener na okres od kilu dni. Jest to standardowa usługa. Niemniej jednak mamy w ofercie również usługę wynajmu długoterminowego jak również coś co nazywamy „zaladunek na poczekaniu”. Działa to tak, że samochód przyjeżdża do Ciebie z opróżnionym kontenerem i czeka 30 minut na załadowanie. Po czym odjeżdza, a Ty możesz się cieszyć z porządku przed posesją. Takie rozwiązanie przydaje się w miejscach gdzie wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa ruchy, a możliwy jest szybki załadunek. Dodatkowym plusem jest to, że żadna inna osoba, nie wrzuci do kontenera swoich odpadów. Niezależnie od tego jakie masz wymagania odnośnie usuwania odpadów – Redskip może Ci pomóc. Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

wywóz gruzu Gdynia

Pytania odnośnie wywozu gruzu i śmieci w Gdyni

Postaramy się Tobie pomóc tak jak tylko umiemy, aby wynajęcie kontenera na odpady było tak proste jak to tylko możliwe. Dlatego przygotowaliśmy stronę z opisem i wymiarami kontenerów. Podpowiadamy, w jakich przypadkach dany kontener się sprawdza i co można do niego wrzucić (bo np. nie do wszystkich kontenerów można wrzucać gruz). Dodatkowo jeśli Twój kontener będzie musiał stanąć na drodze publicznej, na stronie z informacjami znajdziesz adresy odpowiednich urzędów, które zajmują się wydawaniem zgody na zajęcie pasa ruchu.

Gdzie wyrzucić odpady po remoncie lub budowie w Gdyni?

Kontaktując się z nami (telefoniczne lub przez formularz) dowiesz się ile kosztuje wywóz gruzu i innych odpadów w Gdyni. W zależności od miasta posiadamy prawie wszystkie rozmiary kontenerów na odpady. Nadają się one do małych prac remontowych czy wiosennych porządków, jak również spełnią swoją funkcje na placu budowy. Z nami zamówienie kontenera na odpady jest szybie i przyjemne.

Gdynia…

Gdynia, która liczy prawie 250 000 mieszkańców, jest największym miastem w Polsce niebędącym miastem wojewódzkim. Razem z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto – czwarty pod względem obszaru obszar metropolitalny w Polsce. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Gdyni oraz okolicznych miejscowości, tj: wywozimy gruz w Chwaszczynie, Koleczkowie, Bojanie i Tuchomiu. Więcej informacji na temat Gdyni znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (4 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 5m3

 • od 800 zł

 • 7m3

 • od 1300 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP5

Dobre rozwiązanie przy mniejszych pracach remontowych, jak również w sytuacji gdy chcemy się pozbyć czystego gruzu, ziemie bądź innych ciężkich odpadów. Z naszej oferty tylko ten rozmiar przeznaczamy do wywozu czystego gruzu, ziemie itp. Jest to podyktowane ograniczeniami zarówno mechanizmów zamontowanych na samochodach, jak i przepisów drogowych. Większe kontenery uzupełnione ziemią czy gruzem byłyby nie do podniesienia.

 • Pojemność

  5m3

 • Wysokość

  0,8m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7

Kontener KP7, nadaje się zarówno na budowę jak i podczas większego remontu w mieszkaniu, lokalu, biurze lub innej nieruchomości. Sprawdzi się również podczas mniejszych rozbiórek budynków.

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

FAQ