O nas

O nas

Redskip.pl jest pierwszym w Polsce serwisem internetowym, który zajmuje się wywozem gruzu, śmieci i odpadów w kontenerach.

Pomysł powstał po założeniu firmy Śmiecio, która zajmuje się odbiorem odpadów nie mieszczących się w standardowych pojemnikach na śmieci razem z załadunkiem. Postanowiliśmy stworzyć serwis internetowy, który zbiera zamówienia na wywóz gruzu i innych śmieci w kontenerach, który swoim zasięgiem pokryje cały kraj.

Kilka rzeczy, które nas wyróżniają to:

– największy zasięg usług dostępny pod jednym numerem telefonu
– współpraca tylko z firmami z Polskim kapitałem
– konkurencyjne ceny we wszystkich obsługiwanych lokalizacjach
– możliwość skorzystania z płatności internetowych

Naszym wadą jest to, że nie jesteśmy jeszcze znaną marką, dlatego staramy się dużo bardziej niż inne firmy o ugruntowanej pozycji, aby zadowolić każdego klienta.

Dlaczego jesteśmy numerem 1 w Polsce? Z jednego ważnego powodu… Mamy największy zasięg w kraju, który jest dostępny pod jednym numerem telefonu. 

Zawsze dobre cena

Nie możemy obiecać, że zawsze będziemy najtańsi, ale na podstawie analizy porównawczej, jesteśmy pewni, że nasze ceny są konkurencyjne.

Kontener na czas

Gwarantujemy, że dostarczymy kontener na czas. Jeśli pojawi się problem, a kontenera nie będzie w umówionym terminie, zwrócimy Ci pieniądze.

Dobre rady

Na naszych stronach znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne do wynajmu kontenera - od ich rozmiarów, do miejsca, w którym go postawić.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5