wywóz śmieci w kontenerach

Wywóz śmieci

Wywóz śmieci w kontenerach to nasza najważniejsza usługa. Wywozimy różne rodzaje śmieci i posiadamy różne rozmiary kontenerów na śmieci. Więc w zależności od sytuacji prawdopodobnie uda nam się spełnić Państwa potrzeby.

Oferujemy kontenery otwarte, które najczęściej są wykorzystywane do wywozu śmieci: z budowy, po remoncie, po porządkach w ogrodzie. Oferujemy również wywóz takich śmieci jak: papa, materiały izolacyjne, meble i gabaryty i inne.

Posiadamy również kontenery zamknięte, które głównie przeznaczane są na śmieci komunalne czy bytowe. Idealnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych, w których pojemniki o pojemności 1100 litrów okazują się zbyt małe.

kontener na śmieci

Wywóz śmieci w kontenerze - ile to kosztuje?

Koszt kontenera na śmieci zależy od dwóch składowych. Pierwszą z nich jest ogólnie mówiąc dostarczenie i odbiór kontenera (amortyzacja samochodu, amortyzacja kontenera, paliwo, wynagrodzenie kierowcy, inne drobne opłaty jak np: viatoll).

Drugi element, który wpływa na cenę wywozu śmieci jest koszt utylizacji danego odpadu. Koszty związane z utylizacją i recyklingiem poszczególnych odpadów różnią się między sobą, stąd ceny za wywóz śmieci są różne w zależności od lokalizacji, rozmiaru kontenera i typu odpadów. Dla przykładu: odbiór gruzu jest dużo mniej kosztowny niż odbiór papy. Gruz dostaje „drugie życie”, bo może być przeznaczony do utwardzania dróg, zasypywania dziur, wyrównania terenu itp. Natomiast z papą jest dużo trudniej. Koszty jej utylizacji są wysokie i różnią się w zależności od regionu. Na gdańskim składowisku jest to np 1150.58 zł za tonę. My na szczęście oferujemy niższą cenę.

Wywóz śmieci - jak zamówić?

Kontener na śmieci można u nas zamówić na 3 sposoby. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej:

Z nami wywóz śmieci w kontenerach jest prosty i przyjemny.

Jeśli szukasz informacji na temat segregacji śmieci i nowej ustawi, to znajdziesz je tutaj.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5