Wywóz gruzu Rumia

Kontenery na gruz i śmieci w Rumi

Szukasz firmy do wywozu gruzu lub śmieci na terenie Rumi?

Nie wiesz jak pozbyć się zbędnego gruzu oraz odpadów? Chcesz szybko oczyścić teren budowy lub remontowane mieszkanie? Powinieneś skorzystać z oferty naszej firmy. Proponujemy wywóz gruzu z Rumii i okolic. Nasza oferta jest skierowana do osób fizycznych oraz firm. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Możesz zlecić nam wywóz śmieci ze swojej posesji lub z terenu firmy. Bez trudu dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Zależy nam na szybkiej realizacji zleceń przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Sprawdź dokładnie naszą ofertę obejmującą wywóz gruzu i śmieci.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Rumii?

kontener na śmieci Rumia

Kontener na śmieci oraz gruz w Rumii i okolicach

Zakres usług wykonywanych przez naszą firmę obejmuje szeroko pojęty wywóz gruzu i śmieci. Kontaktując się z nami możesz zlecić oczyszczenie terenu budowy, wywóz śmieci z remontowanego mieszkania lub uprzątnięcie śmieci z garażu, piwnicy lub strychu.
Oprócz wywozu gruzu oferujemy również wywóz:
– ziemi,
– odpadów zielonych,
– mebli oraz odpadów wielkogabarytowych
– papy
– odpadów budowlanych
– śmieci z remontu
– wełny
– styropianu

Zlecenia wywozu realizujemy na terenie Rumii i okolicznych miejscowości.

Sposób zamówienia kontenera na śmieci

Mieszkańcy Rumii i okolic mogą zamówić wywóz gruzu oraz śmieci korzystając z formularza online na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości można zadzwonić do naszego Biura Obsługi Klienta lub wysłać wiadomość mail. Nasi konsultanci pomogą wybrać odpowiedni kontener na gruz, oszacują koszt wywozu gruzu i ustalą termin realizacji zlecenia.
Zachęcamy Klientów z Rumii i okolic do skorzystania z naszych usług!

kontener na gruz rumia

Wybór kontenera na gruz i śmieci

Staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych Klientów. Dlatego oferujemy dwa rodzaje kontenerów na gruz i odpady. Pierwszym z nich jest kontener KP5 o pojemności ok. 5 m3. Drugim jest kontener KP7 o pojemności ok. 7 m3. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania i potrzeby osób prywatnych oraz firm mogą zasadniczo się od siebie różnić. Dlatego przygotowaliśmy kontenery o różnych pojemnościach. Kontaktując się z nami możesz zamówić wielokrotność oferowanych kontenerów. Dzięki temu będziesz w stanie szybko i skutecznie przeprowadzić wywóz gruzu i śmieci z posesji.

Nasze kontenery podstawiamy standardowo na okres do 7 dni kalendarzowych. Termin podstawienia oraz jego długość ustalamy indywidualnie podczas przyjmowania zlecenia. Jeśli oszacowanie ilości śmieci sprawia Ci problem koniecznie zadzwoń do nas. Pomożemy Ci wybrać kontener na śmieci idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Czy wiesz, że…

…w Rumii znajduje się największa figura żyrafy wykonana z wikliny? Ma ona 12,6 m. wysokości i jest wpisania do Księgi Rekordów Guinnesa.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

Oceń
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 5m3

 • od 750 zł

 • 7m3

 • od 1200 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP5

Ładowność do 4 ton Główne przeznaczenie: gruz, ziemia, odpady ciężkie Nadaje się również na odpady z remontu/budowy

 • Pojemność

  5m3

 • Wysokość

  0,8m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7

Uniwersalny rozmiar, z reguły przeznaczony na zmieszane odpady budowlane czy remontowe.

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

FAQ