wywóz odpadów

Wywóz odpadów

Wywóz odpadów w kontenerach to nasza sztandarowa usługa, którą świadczymy w 8 miastach Polski oraz w okolicznych miejscowościach tych miast. Posiadamy różne rozmiary kontenerów na odpady i jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby osób przeprowadzających małe remonty, jak również tych, którzy prowadzą wielkie budowy. Dysponujemy zarówno kontenerami otwartymi jak i zamkniętymi. Każdy z nich jest przeznaczony na różny rodzaj odpadów.

Wywóz odpadów – co wywozimy?

kontener na odpady

Wywóz odpadów – ile to kosztuje?

Kontener na odpady, a konkretnie jego cena uzależnione są od kilku czynników. Pierwszym z nich jest transport kontenera, czyli dowóz do klienta, postój, odbiór (amortyzacja kontenera, amortyzacja samochodu, paliwo, płaca pracownika i inne drobne opłaty jak np: viatoll). Pierwszy czynnik jest mniej więcej stały, chociaż i tak występują tutaj różnice w zależności od obsługiwanego regionu. Drugim czynnikiem, który ma wpływ na cenę kontenera na odpady jest koszt utylizacji odpadów. Dlatego cena kontenera jest ściśle uzależniona od rodzaju śmieci jak również rozmiaru kontenera (im większym kontener tym więcej odpadów). Niektóre odpady są tańsze w utylizacji od innych. Zwykle są to te, które są poddawane recyklingowi i dostają tzw. drugie życie. Gruz czy ziemia, mogą często być wykorzystywane bez zbędnego ich przetwarzania, np do utwardzania powierzchni. Dlatego ten typ odpadu jest najtańszy w odbiorze. Z kolei np odpady po remoncie trzeba posortować (co zwiększa koszty). Część jest później oddawana do recyklingu np: folie, a część oddawana na składowisko. Natomiast odpady takie jak papa czy wełna mineralna są dużo droższe w utylizacji, stąd cena za kontener na ten typ śmieci jest zwykle wyższa..

Wywóz odpadów – jak zamówić?

Wybierz preferowaną formę kontaktu:

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Redskip jako pierwsza firma w Polsce oferuje wywóz odpadów w kontenerach w tak wielu lokalizacjach w tak prosty i wygodny sposób. Sprawdź nasze lokalizacje.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5