Wywóz gruzu Reda

Kontenery na śmieci i gruz w Redzie i okolicach

Chcesz zamówić wywóz gruzu lub śmieci w Redzie?

Nasze usługi są skierowane zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wywozu gruzu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze techniczne, które pozwala na szybką i efektywną realizację zleconych usług. Oferujemy wywóz gruzu z Redy i okolic. Staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność i terminowość. Zlecając nam wywóz gruzu szybko przekonacie się o jakości naszych usług.
Zapraszamy do przejrzenia naszej szczegółowej oferty!

Jak zamówić wywóz gruzu lub śmieci w Redzie?

kontener na gruz Reda

Potrzebny Ci kontener na śmieci albo na gruz w Redzie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy również możliwość podstawienia kontenera na śmieci i gruz na terenie Redy i okolic. Dzięki temu możecie szybko pozbyć się:
– odpadów z miejsca budowy,
– śmieci pozostałych po remoncie,
– niepotrzebnych odpadów pozostałych po sprzątaniu strychu, garażu lub strychu.
Ponadto oferujemy wywóz śmieci wielkogabarytowych oraz odpadów zielonych i ziemi.
Odbieramy tworzywa sztuczne, drewno, folię, płyty gipsowo-kartonowe, styropian, materiały izolacyjne i wiele innych.
Gwarantujemy szybki i bezproblemowy wywóz śmieci z Twojej posesji.

Zlecenie na wywóz śmieci i gruzu!

Nic prostszego! Wystarczy wypełnić formularz online na naszej stronie. Możecie także napisać do nas maila lub po prostu zadzwonić. Nasi pracownicy pomogą Tobie w problematycznych kwestiach. Po podaniu rozmiaru kontenera na gruz, rodzaju odpadów oraz terminu i długości podstawienia niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.
Wywóz gruzu nie musi być już problemem!

kontener na śmieci Reda

Dostępne wielkości kontenerów na gruz i śmieci w Redzie

Staramy się dbać o zapewnienie elastycznej oferty, którą bez trudu można dopasować do indywidualnych potrzeb. Dlatego dla mieszkańców Redy i okolic przygotowaliśmy 2 rodzaje kontenerów:
– KP5 – ok. 5 m3,
– KP7 – ok. 7 m3.
Jeżeli nie wiecie, jaki kontener na gruz zamówić, to zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pomożemy Wam określić zapotrzebowanie i podstawimy odpowiedni kontener.

Standardowo wszystkie kontenery na śmieci i gruz podstawiamy na okres do 7 dni kalendarzowych. Termin odbioru zawsze ustalamy wcześniej ze Zleceniodawcą. W wyznaczonym dniu realizujemy wywóz gruzu własnym transportem.

Długość wynajmu kontenera nie wpływa na jego cenę (o ile zmieścimy się w standardowym terminie – opłaty pobierane są tylko przy ewentualny przedłużeniu postoju).

Czy wiesz, że…

…Aquapark Reda będzie pierwszym miejscem w Europie, gdzie zostanie zainstalowana obrotowa zjeżdżalnia (tzw. Aqua Spinner)? Do tej pory istniała tylko jedna tego typu atrakcja. Znajduje się ona w Chinach.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 5m3

 • od 750 zł

 • 7m3

 • od 1200 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP5

Ładowność do 4 ton Główne przeznaczenie: gruz, ziemia, kamienie - odpady ciężkie Nadaje się również do mniejszych i średnich prac remontowych czy porządkowych

 • Pojemność

  5m3

 • Wysokość

  0,8m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7

Ładowność do 4 ton Uniwersalny rozmiar - sprawdza się zarówno na budowach, rozbiórkach czy przy remontach.

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

FAQ