Wywóz gruzu Wejherowo

Kontenery na gruz i śmieci w Wejherowo i okolicach - 5 i 7 m3

Zamów kontener na gruz lub śmieci w Wejherowie i pozbądź się odpadów!

Jeżeli szukacie firmy, która pomoże Wam zorganizować wywóz gruzu i śmieci w Wejherowie, to przygotowaliśmy dla Was idealną ofertę. Rzetelność, terminowość i dopasowanie do potrzeb Klienta są największymi atutami naszej firmy. Kontenery na śmieci o różnej pojemności, sprawny transport oraz wykwalifikowani kierowcy pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm z terenu Wejherowa oraz najbliższych okolic. Chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Wejherowie?

kontener na gruz Wejherowo

Wywóz śmieci i gruzu z Wejherowa

Na uwagę zasługuje duże zróżnicowanie świadczonych usług. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując:
– wywóz gruzu z terenu budowy,
– uprzątnięcie odpadów po remoncie,
– wywóz odpadów zielonych oraz ziemi,
– wywóz mebli oraz odpadów wielkogabarytowych,
– wywóz papy
– wywóz styropianu
– wywóz wełny mineralnej i waty szklanej
– wywóz śmieci po remoncie
– usługi opróżniania nieruchomości (mieszkań, piwnic, garaży, domów itp)

Jeżeli prowadzicie budowę, jesteście w trakcie remontu czy chociażby porządkujecie garaż, piwnicę lub podwórko, to z pewnością będziecie zainteresowani profesjonalną usługą wywozu śmieci.

kontener na śmieci Wejherowo

Kontener na gruz i śmieci dopasowany do potrzeb

Obsługując Klientów indywidualnych oraz firmy obserwujemy spore zróżnicowanie w zakresie typu oraz ilości odpadów. Dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Wejherowa i okolic ofertę, która obejmuje wynajem dwóch rodzajów kontenera na śmieci i gruz. Już teraz możecie zamówić:
– pojemnik KP5 o pojemności ok. 5 m3,
– pojemnik KP7 o pojemności ok. 7 m3.
Okres wynajmu kontenera na gruz w Wejherowie wynosi standardowo do 7 dni. Po tym terminie realizujemy wywóz gruzu odbierając pojemnik z danej lokalizacji. Ten okres można zarówno skrócić lub wydłużyć (wydłużenie postoju wiąże się z dodatkową opłatą) – więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.

Wywóz gruzu z Wejherowa i okolic możecie zamówić praktycznie w każdej chwili!

Czy wiecie, że…

…zespół 26 kapliczek nazywany Kalwarią Wejherowską jest wiernym odzwierciedleniem układu drogi krzyżowej w Jerozolimie? Zachowane są również wszystkie odległości między kolejnymi stacjami.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 5m3

 • od 850 zł

 • 7m3

 • od 1400 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP5

Ładowność do 4 ton, otwierane tylne drzwiczki. Główne przeznaczenie: gruz, ziemia, kamienie. Nadaje się również na śmieci po remoncie, odpady z budowy, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne np, folie, kartony itp), papę.

 • Pojemność

  5m3

 • Wysokość

  0,8m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7

Ładowność do 4 ton - posiada otwieraną tylną burtę, co daje możliwość wjazdu taczką, lub swobodnego wejścia do kontenera. Do spotkania praktycznie na każdej budowie. Nadaje się do wywozu śmieci budowlanych, odpadów po remoncie, odpadów opakowaniowych, materiałów izolacyjnych, papy i innych. Nie można go wypełnić samym gruzem, ziemią, gliną, szkłem (ani innymi odpadami ciężkimi), bo będzie zbyt ciężko do podniesienia.

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

FAQ