wywóz nieczystości stałych

Wywóz nieczystości

Wywóz nieczystości stałych w kontenerach jest naszą główną usługą. Oferujemy ją w 8 miastach Polski – pełną listę możesz sprawdzić tutaj – jeśli jakiegoś miasta nie ma na liście to nic straconego, zadzwoń do nas i sprawdź, być może będziemy mogli pomóc. Obsługujemy również mniejsze miejscowości zlokalizowane w niedalekiej odległości od tych miast. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce lokalizacje.

Posiadamy różne kontenery na nieczystości. Zarówno otwarte jak i zamknięte. Małe i duże. Dlatego jesteśmy w stanie spełnić większość stawianych przez nami zadań. Wywozimy różne rodzaje nieczystości stałych od gruzu, poprzez odpady po remoncie i budowie, odpady gabarytowe (np. meble), po papę i opady zielone.

W zależności od regionu nasza oferta na wywóz nieczystości może się różnić, zarówno pod względem ceny, rozmiaru kontenerów jak również rodzajów odpadów jakie wywozimy.

Oferujemy tylko wywóz nieczystości stałych, nie wywozimy nieczystości płynnych.

Jak zamówić wywóz nieczystości w kontenerze?

Jeśli chcesz zamówić kontener na nieczystości lub zorientować się w naszej ofercie, wystarczy się z nami skontaktować:

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5