Wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki

Kontenery na gruz od 2 do 7m3, kontenery na śmieci od 2 do 15m3

Wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki - kontenery i worki

Wywóz gruzu to wielkie wyzwanie dla osób, które prowadzą budowę, remont lub porządkują pomieszczenia gospodarcze. Dlatego pragniemy zaproponować Państwu ofertę naszej firmy. Realizujemy wywóz gruzu i śmieci z Mińska Mazowieckiego i okolic. Staramy się dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania. Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt oraz wysokie standardy obsługi sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować wywóz gruzu z podanej lokalizacji.

Jak zlecić wywóz gruzu lub śmieci w Mińsku Mazowieckim?

kontener na śmieci Mińsk Mazowiecki

Oferta na wywóz śmieci i gruzu w Mińsku Mazowieckim

Obok wywozu gruzu chcemy zaproponować naszym Klientom również kontenery na śmieci. Dzięki temu możecie nam zlecić wywóz odpadów i ziemi z terenu budowy oraz śmieci po zakończonym remoncie. Ponadto proponujemy Wam wywóz śmieci z garażu, działki, biura lub pomieszczenia gospodarczego. Na uwagę zasługuje także oferta wywozu mebli, odpadów wielkogabarytowych oraz tych nietypowych śmieci takich jak papa, wełna mineralna ,styropian.

W każdej chwili możecie Państwo skontaktować się z nami pytając o wywóz dowolnego rodzaju odpadów.

Rodzaje kontenerów na gruz i śmieci dla Mińska Mazowieckiego

Dla osób i firm z Mińska Mazowieckiego przygotowaliśmy ofertę obejmującą kontenery na śmieci o różnej pojemności. Dzięki temu możecie Państwo dopasować kontener na gruz do indywidualnych wymagań. Nasza oferta obejmuje podstawienie następujących kontenerów:
– KP2 – ok. 2 m3,
– KP5 – ok. 4,5 m3,
– KP7 – ok. 6,5 m3,
– KP15 – ok. 15 m3.

W każdej chwili możecie Państwo zamówić dowolne zestawienie oraz ilość kontenerów.
Warto pamiętać, że kontener na śmieci podstawiamy na 3-7 dni (w zależności od rozmiaru kontenera, te od 2 do 7 metrów sześciennych są dostępne w cenie na okres 7 dni kalendarzowych, KP15 udostępniamy na okres do 3 dni). Po upływie tego terminu usuwamy go z posesji Klienta. Termin podstawienia oraz wywozu gruzu ustalamy indywidualnie ze Zleceniodawcą.

Kontaktując się z nami bez trudu ustalicie warunki współpracy w zakresie wywozu śmieci.

kontener na gruz Mińsk Mazowiecki

Koszty wywozu śmieci z Mińska Mazowieckiego

Współpracując z naszą firmą możecie Państwo liczyć na indywidualną kalkulację kosztu wywozu gruzu. Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy przejrzysty cennik wynajmu kontenerów na śmieci.
Ceny wynajmu kontenera na gruz i śmieci w Miński Mazowieckim:
– KP2 – 555 zł,
– KP5 – 787 zł,
– KP7 – 880 zł,
– KP15 – 1805 zł.

Wszystkie stawki są kwotami netto. Do podanych wartości należy doliczyć kwotę 8% podatku VAT. Po zrealizowanej usłudze wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Podane ceny dotyczą wywozu gruzu i śmieci w Mińsku Mazowieckim. Stawki w okolicznych miejscowościach mogą się różnić.

Kontener na śmieci lub gruz w trybie „ekspres”

Dodatkową usługą w naszej ofercie jest wywóz gruzu i śmieci w trybie ekspresowym. Usługa ta skierowana jest do osób i firm, które nie mają możliwości postawienia kontenera na własnej posesji. Zablokowanie pasa ruchu lub posesji należącej do miasta wymaga uzyskania stosownej zgody. Aby uniknąć konieczności załatwiania formalności nasz kierowca podstawi kontener na gruz we wskazane miejsce i poczeka maksymalnie 45 minut. Ten czas w zupełności wystarczy na załadowanie pojemnika. Po upływie 45 minut kierowca zwolni zajmowane miejsce wywożąc kontener ze śmieciami.

Warto wiedzieć że…

…Mińsk Mazowiecki jest jednym z najstarszych miast wschodniego Mazowsza? W 2021 roku miasto będzie obchodzić 600-lecie istnienia.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 1m3

 • od 398 zł

 • 2m3

 • od 555 zł

 • 4,5m3

 • od 880 zł

 • 7m3

 • od 972 zł

 • 15m3

 • od 1990 zł

 • 36m3

 • od 4000 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8% dla osób prywatnych i firm posiadających numer BDO. Firmy nie posiadające numeru BDO muszą doliczyć do ceny vat w wysokości 23%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

Worek BigBag

Znakomite rozwiązanie na małe lub długie prace remontowe, oraz w miejscach gdzie jest krucho z miejscem na ustawienie pojemnika. Nad małymi kontenerkami góruje, tym, że potrzymasz go tak długo jak ile będzie potrzebny i za ten okres nie zapłacisz ani grosza (chyba, że niezbędne będzie wykupienie pozwolenie na zajęcie pasa ruchu - jednak to inna historia). Z minusów worka - to kontenery zdecydowanie prościej się ładuje. Worki odbieramy pojazdami ciężarowymi dwuosiowymi typu HDS. W przypadku niektórych miejsc i za dodatkową opłatą istnieje opcja zabrania worka big-bag pojazdem z mechanizmem bramowym. Ładowność worka wynosi - do 1500 kg.

 • Pojemność

  1m3

 • Wysokość

  1,2m

 • Szerość

  0,9m

 • Długość

  0,9m

KP2

Uniwersalny rozmiar w wypadku niewielkich robót remontowych - np. odnowienie łazienki. Mały gabaryt i możliwość transportu kontenerka pojazdem dostawczym daje możliwość na wjazd w wąskie bramy kamienic i w innych lokalizacjach w których jest gęsta i ścisła zabudowa. Posłuży także na śmieci ciężkie - czyli np. gruz betonowy, ceglany czy ceramiczny, jak i na inne lekkie odpady budowlane - np. drzwi, futryny, panele itd. Kontener typu mulda - w kształcie trapezu możliwy jest do załadowania tylko od góry.

 • Pojemność

  2m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,1m

 • Długość

  2,3-1,1m

KP5

Pojemnik typu KP5 - o pojemności około 4,5m3. Chyba drugi najczęściej wybierany gabaryt w kraju po tzw. siódemce. Właściwa pojemność dla niedużych prac remontowo-budowlanych. Niska ścianka boczna, która pozwala na w miarę wygodne ręczne ładowanie kontenera np. przy pomocy łopat czy szpadli. Dostępne są wersje z otwieranymi drzwiczkami - co pozwala wjechać do tego pojemnika taczką (ze względu na różnicę poziomów potrzebna będzie deska). Spotyka się również wersje z uchylaną burtą tylną (czyli nie otwiera się na prawo lewo tylko do góry) - w takiej sytuacji kontener da się pakować tylko od góry. W przypadku chęci zamówienia wersji z otwieranym na prawo/lewo tyłem koniecznie powinno się przekazać tą informację przy zamówieniu.

 • Pojemność

  4,5m3

 • Wysokość

  0,7m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7

Prawdopodobnie najczęściej zamawiamy rozmiar w kraju. Widoczny na prawie każdej budowie - zarówno tych niewielkich jak również tych największych. Wszechstronny rozmiar. Jest odpowiedni zarówno na gruz, jak również na śmieci budowlane. Wynajmowany przez firmy, osoby prywatne, instytucje oraz różne organizacje. Pojemnik może być przeznaczony na czysty gruz oraz ziemię (ale już na glinę się nie nadaje, gdyż byłby nazbyt ciężki do podniesienia). W wypadku gruzu betonowego i ziemi - pojemnik trzeba załadować 10 cm poniżej burt. Gruz lżejszy na przykład cegła czy pustak nadaje się aby zapełnić cały pojemnik. Dostarczany samochodami typu hakowiec, dwuosiowymi - zatem jest umieszczany na podłożu bezpośrednio za samochodem w linii prostej. Dostępny z uchylną burtą tylną, lub drzwiczkami otwieranymi na boki. Otwierane burty dają możliwość wejścia do pojemnika czy wjazd taczką. Gdy któraś z tych opcji jest preferowana to daj nam znać podczas składania zamówienia. Jest również wersja kryta (czyli kontener posiada dach z klapami wrzutowymi).

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP15

Sporych gabarytów pojemnik na sporawe porządki zarówno te na budowie jak również te z wewnątrz nieruchomości. Kontenery te dostarczamy autami dwuosiowymi, dlatego ich ładowność jest ograniczona do możliwości technicznych takich pojazdów. Dlatego też nie mogą być przeznaczone na śmieci ciężkie jak gruz, piach, płyty kg, szkło itp. Udostępniamy jest na odpady pobudowlane bez frakcji ciężkiej, albo na przykład na zużyte meble, czy odpady opakowaniowe. Spełni swoją funkcję również przy usuwaniu gałęzi, natomiast już tylko na trawę będzie nieodpowiedni. Posiada otwierane burty - które umożliwiają wejść do środka.

 • Pojemność

  15m3

 • Wysokość

  1,8m

 • Szerość

  2,3m

 • Długość

  3,7m

KP36

Jeden z największych dostępnych kontenerów w kraju. Olbrzymie rozmiary samego kontenera oraz dostawa pojazdem ciężarowym o trzech osiach zmniejsza liczbę lokalizacji, do których może być dostarczony, bo potrzeba odpowiednio dużo terenu do ustawienia kontenera, jak też dla samego auta. Bezsprzecznie nie może być przeznaczony na odpady ciężkie. Sprawdzi się na lekkie odpady budowlane lub opakowaniowe takie jak np. materiały izolacyjne, czyli styropian, wełna mineralna, wata szklana, ewentualnie odpady drewniane; odpady opakowaniowe jak np. folie, tworzywa sztuczne, tektura.

 • Pojemność

  36m3

 • Wysokość

  2,45m

 • Szerość

  2,3m

 • Długość

  6,5m

FAQ