Wywóz gruzu Ostrołęka

Kontenery na gruz i śmieci w Ostrołęce i okolicach - 5 i 7 m3

Wywóz gruzu i śmieci – Ostrołęka

Remont domu, gruntowne porządki na swojej posesji, sprzątanie garażu albo strychu – każde z tych zadań wiążą się z poważnymi wyzwaniami dotyczącymi uprzątnięcia terenu. Czy wywóz gruzu lub śmieci po remoncie przyprawia Cię o ból głowy? Przychodzimy z pomocą!

Oferta naszej firmy, dotycząca wywozu gruzu i śmieci z Ostrołęki i okolic, może rozwiązać ten problem. Nasza wykwalifikowana kadra i możliwość wyboru kontenerów o różnych pojemnościach sprawia, że sprawny wywóz gruzu i śmieci w Ostrołęce i okolicach jest dostępny dla każdego klienta.

Ostrołęka i okolice – nasze usługi to nie tylko wywóz gruzu!

Oferta naszej firmy obejmuje znacznie więcej niż podstawowe usługi. Nasi klienci w Ostrołęce i pobliskich miejscowościach mogą skorzystać między innymi z następujących możliwości:

kontener na śmieci Ostrołęka

Kontenery na gruz i śmieci – Ostrołęka

Udostępniane przez naszą firmę kontenery mają różne wymiary, co pozwala nam lepiej odpowiadać na potrzeby konkretnych klientów. Do wywozu ziemi polecany jest kontener gruzowy KP5. Najczęściej wybierany wariant KP7 sprawdza się zarówno do wywiezienia śmieci po remoncie, jak i w celu uprzątnięcia terenu budowy. Większy kontener KP10 to doskonały wybór, gdy potrzebujemy pozbyć się, na przykład, materiałów izolacyjnych. KP14 i KP36, czyli kontenery o pojemności odpowiednio 14 i 36 metrów sześciennych, są odpowiednie do wywozu dużych gabarytów, odpadów komunalnych, materiałów izolacyjnych, makulatury i folii.

Dzięki naszej szerokiej ofercie każdy, kto potrzebuje usługi wywozu gruzu i śmieci w Ostrołęce i okolicach, może dobrać kontener do swoich indywidualnych potrzeb. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Nasi konsultanci są gotowi w profesjonalny sposób doradzić w kwestii wyboru odpowiedniej usługi według szacowanej ilości gruzu lub odpadów.

Kontener podstawiamy na okres od trzech do siedmiu dni, po czym jest on usuwany z posesji klienta. Termin podstawienia kontenera oraz wywozu gruzu jest ustalany indywidualnie. Gwarantujemy dostarczenie na czas i atrakcyjne stawki.

kontener na gruz Ostrołęka

Jak zamówić kontener na odpady w Ostrołęce?

Skorzystanie z naszej oferty wywozu gruzu lub śmieci w Ostrołęce i sąsiednich miejscowościach jest bardzo łatwe. Wystarczy zlecić wykonanie usługi poprzez formularz online lub podczas rozmowy telefonicznej; można kontaktować się z nami również drogą mailową. Od klientów oczekujemy jedynie informacji o preferowanym rozmiarze kontenera i dacie podstawienia. Nasi pracownicy pomogą Państwu na każdym kroku, oferując stałe wsparcie w ustalaniu szczegółów usługi. Dzięki naszej ofercie wywóz gruzu i śmieci z Ostrołęki i okolic staje się prosty!

Czy wiecie, że…

W czasach napoleońskich stoczono bitwę pod Ostrołęką – to jedna z najważniejszych potyczek francuskiego dowódcy podczas kampanii na Mazowszu. Wydarzenia z 1807 roku zostały upamiętnione poprzez umieszczenie nazwy miasta na Łuku Triumfalnym w Paryżu.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 4,5m3

 • od 2730 zł

 • 7m3

 • od 2825 zł

 • 15m3

 • od 5800 zł

 • 36m3

 • od 7000 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8% dla osób prywatnych i firm posiadających numer BDO. Firmy nie posiadające numeru BDO muszą doliczyć do ceny vat w wysokości 23%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP5

Pojemnik typu KP5 - o pojemności około 4,5m3. Chyba drugi najpopularniejszy gabaryt w kraju po tzw. siódemce. Właściwa pojemność dla niedużych prac remontowo-budowlanych. Nie zbyt wysoka burta, która daje możliwość w miarę komfortowe ręczne ładowanie kontenera np. przy pomocy narzędzi ręcznych np: łopat czy szufli. Dostępne są warianty z otwieranymi burtami - co pozwala wjechać do takiego pojemnika taczką (trzeba będzie położyć deskę). Są również wersje z uchylaną burtą tylną (czyli nie otwiera się na prawo lewo tylko do góry) - w takim przypadku kontener da się zapakować tylko od góry. Jeżeli istnieje chęć zamówienia wersji z otwieranym na prawo/lewo tyłem koniecznie powinno się zaznaczyć tą informację przy zleceniu.

 • Pojemność

  4,5m3

 • Wysokość

  0,7m

 • Szerość

  1,m

 • Długość

  3,4m

KP7

Bodajże najczęściej używany rozmiar w kraju. Widoczny na prawie każdej budowie - zarówno tych niewielkich a także tych największych. Uniwersalny gabaryt. Nadaje się zarówno na gruz, jak również na śmieci zmieszane. Zamawiany poprzez firmy, osoby fizyczne, instytucje oraz różne organizacje. Kontener może być przeznaczony na czysty gruz i piasek (lecz już na glinę się nie nadaje, bo byłby zbyt ciężki do dźwignięcia). W sytuacji gruzu betonowego i ziemi - kontener powinien być załadowany 10 cm poniżej ścian bocznych. Gruz lżejszy na przykład cegła lub pustak może zapełnić cały kontener. Dostarczany samochodami w wersji hakowiec, dwuosiowymi - dlatego jest umieszczany na chodniku bezpośrednio za autem w linii prostej. Dostępny z uchylną burtą tylną, lub drzwiczkami otwieranymi na boki. Otwierane burty dają możliwość wejścia do kontenera czy wjazd taczką. Gdy któraś z tych opcji jest preferowana to daj nam znać przy składaniu zamówienia. Jest również wersja klapowa (czyli kontener ma daszek z klapami wrzutowymi).

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP15

Dużych rozmiarów pojemnik na spore porządki zarówno te na budowie jak również te z wewnątrz nieruchomości. Kontenery te dowozimy pojazdami dwuosiowymi, toteż ich ładowność jest ograniczona do możliwości technicznych takich samochodów. Z tego powodu nie mogą być przeznaczone na śmieci ciężkie jak gruz, piach, płyty kg, szkło itp. Zamawiany jest na odpady poremontowe bez frakcji ciężkiej, albo przykładowo na odpady wielkogabarytowe, czy odpady opakowaniowe. Sprawdzi się również przy wywozie gałęzi, ale już tylko na trawę będzie nieadekwatny. Posiada otwierane drzwi - które umożliwiają wejść do wewnątrz.

 • Pojemność

  15m3

 • Wysokość

  1,8m

 • Szerość

  2,3m

 • Długość

  3,7m

KP36

Jeden z największych dostępnych kontenerów w kraju. Bardzo duże gabaryty samego pojemnika oraz przywóz autem ciężarowym o trzech osiach zmniejsza liczbę miejsc, do których może być dostarczony, bo potrzeba odpowiednio dużo miejsca do ustawienia pojemnika, a także dla samego auta. Kategorycznie nie nadaje się na odpady ciężkie. Jego główne przeznaczenie to lekkie śmieci budowlane lub opakowaniowe takie jak np. materiały izolacyjne, czyli styropian, wełna mineralna, wata szklana, ewentualnie odpady drewniane; odpady opakowaniowe jak np. folie, tworzywa sztuczne, tektura.

 • Pojemność

  36m3

 • Wysokość

  2,45m

 • Szerość

  2,3m

 • Długość

  6m

FAQ