Wywóz gruzu Bytom

Wywóz gruzu Bytom? Koniecznie zobacz naszą ofertę. Zajmujemy się wynajmem kontenerów na gruz i śmieci w Bytomiu i okolicach. Remont, budowa, modernizacja? Skorzystaj z usług sprawdzonego dostawcy, który rzetelnie podchodzi do tematu. Różne pojemności kontenerów, atrakcyjne ceny, doświadczeni kierowcy i pomocna obsługa klienta – to właśnie my. I bardzo miło nam się przedstawić.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Bytomiu?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

32 700 04 05

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Czym się zajmujemy? Wynajmem kontenerów, które z łatwością zmieszczą gruz i śmieci z Twojego remontu, budowy czy tych, które powstały przy robieniu porządków.

Jakie mamy kontenery na gruz i śmieci w Bytomiu?

Kontenery, które mamy na stanie, mają różne wielkości i pojemności – dlatego możesz bez problemu dobrać je do skali swojego remontu, budowy czy porządków. Te większe zazwyczaj wynajmują firmy, choć zdarzają się również klienci indywidualni z dużymi potrzebami.

Na ten moment oferujemy trzy podstawowe rozmiary kontenerów do wywozu odpadów. Są to KP7, KP12 i KP36 – cyfra lub liczba określa pojemność w metrach sześciennych takiego pojemnika. Te dwa największe nie nadają się do wywozu gruzu – są zbyt duże, a wiec kontener byłby zbyt ciężki. KP7 to uniwersalny rozmiar – sprawdzi się przy remoncie mieszkania, porządkach piwnicy, garażu i na budowie.

Wywóz gruzu Bytom – jakie śmieci poza gruzem możemy wywieźć?

Wywóz śmieci Bytom? Poza wywozem gruzu w kontenerach oferujemy również kontenery na różnego rodzaju śmieci. Co możemy Tobie zaoferować?

  • wywóz gruzu (beton, cegła, ceramika, ziemia, kamienie)
  • wywóz odpadów z budowy czy remontu (czyli płyty kg, deski, folie, kartony, wiaderka – generalnie tworzywa sztuczne, futryny, drzwi, okna tapety itp)
  • wywóz materiałów izolacyjnych (styropian, wełna mineralna)
  • wywóz mebli i gabarytów (szafki, szafy, kanapy, materace, biurka, komody, meblościanki) itp
  • wywóz ziemi
  • wywóz papy
  • wywóz odpadów z opróżniania piwnicy, czy mieszkania (ale bez odpadów komunalnych, czyli bez np. żywności, słoików z zawartością, odpadów zwierzęcych itp)

W przypadku wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!

Ceny wywozu gruzu i śmieci w Bytomiu – ile za kontener?

Koszty wywozu czystego gruzu w Bytomiu w kontenerze KP7 to 500 zł. Inaczej już wygląda cena jeśli chodzi o odpady zmieszane z budowy lub remontu czyli śmieci. Wtedy cena takiego samego kontenera to 650 zł.

W podanych cenach zawsze uwzględniamy dostawę kontenera, wynajem kontenera na czas do kilku dni (KP7 dostępne są na okres do tygodnia, te większe – w zależności o sezonu, ale im większy kontener tym zwykle na krócej go udostępniamy) oraz wywóz kontener i utylizację odpadów.

W niektórych przypadkach – szczególnie jeśli są to jakieś nietypowe odpady – rozdzielamy cenę na transport i cenę za tonę odpadów.

Obsługujemy tylko Bytom, czy dostarczamy kontenery również w inne lokalizacje?

Obsługujemy Bytom, Gliwice i Katowice oraz Zabrze, Świętochłowice, Rude Śląską, Siemianowice, Chorzów i Piekary.

Wywóz gruzu Bytom – co jeszcze możemy zrobić?

Starając się ułatwić wywóz odpadów i zamawianie kontenerów do miejsc, w których wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa drogowego – możemy zaproponować usługę załadunku na poczekaniu.

Kierowca po przyjeździe na miejsce zestawi kontener z samochodu i poczeka do 45 minut na jego załadowanie. Dzięki temu można zaoszczędzić trochę czasu na niezbędnej papierologii.

Jednak jeśli już musisz ustawić kontener na terenie, którego właścicielem jest miasto czy gmina, to więcej informacji znajdziesz na stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Co możemy zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz styropianu
wywóz wełny mineralnej
wywóz nieczystości
„Firma w porządku , nie ma lipy zadzwoniłem ceny podali od razu a nie coś w stylu dogadamy się czy się zobaczy ile będzie ważyć, auto było na czas, wszystko bez problemów, łatwizna jak kupowanie bułek z rana  Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Rafał K. ocenił Redskip na 5