Wywóz gruzu Katowice

Kontenery na gruz i śmieci w Katowicach

Wywóz gruzu Katowice? Skontaktuj się z nami koniecznie. Oferujemy wynajem kontenerów na gruz i śmieci w różnych rozmiarach. W cenie kontenera jest oczywiście dostawa, wynajem na określony czas, wywóz i utylizacja.

Remont lub budowa w Katowicach? A możesz masz firmę remontowo/budowlaną? Wybierz zaufanego usługodawcę, na którym możesz polegać. Szukasz odpowiedzialnej firmy? W takim razie jest nam miło się przedstawić!

Możemy Tobie zaoferować kontenery na gruz i śmieci o pojemnościach: 7m3, 12m3 i 30m3. Masz wątpliwości lub pytania związane z wywozem gruzu, wywozem śmieci, wynajmem kontenerów, zasadami wynajmu? Zapraszamy do kontaktu.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Katowicach lub okolicach?

Dowóz, wynajem i odbiór kontenerów na gruz, śmieci, odpady z budowy i remontu, ziemię i inne odpady jak np. papa, styropian, wełna mineralna, odpady zielone (trawa, liście, gałęzie), meble – to coś, czym się zajmujemy każdego dnia. Potrzebujesz kontenera? Mieszkasz w Katowicach lub niedaleko? Zadzwoń do nas. Chętnie opowiemy Ci o wszystkich szczegółach. Z nami pozbędziesz się odpadów bez niespodzianek.

Co możemy zaoferować?

kontener na gruz Katowice

Oferta kontenerów na gruz i śmieci w Katowicach

Do Twojej dyspozycji mamy trzy rozmiary kontenerów do wywozu odpadów. KP7 – czyli ok 7m3, KP12 – czyli ok 12m3 oraz KP36 – czyli taki ok 36 metrów sześciennych pojemności. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy nadaje się na wszystko. Czasami trzeba po prostu zamówić dwa kontenery. Do kontenerów o pojemności ok 12 i 36m3 nie wrzucamy odpadów ciężkich – czyli gruzu, betonu, ziemi itp. Są to kontenery na odpady lekkie (ale może być np. karton gips), w innym przypadku – czyli jeśli kontener będzie zbyt ciężki do podniesienia narazisz się na niepotrzebne koszty.

KP7 to uniwersalny rozmiar w skali całego kraju. Fakt – może być za duży na sam remont łazienki, ale już przy większych pracach czy porządkach sprawdza się znakomicie.

Wywóz gruzu Katowice – czy wywozimy coś poza gruzem?

Kontenery na śmieci Katowice? To (obok gruzu) nasza specjalizacja i główne zajęcie firmy. Pojęcie śmieci jest dosyć szerokie – więc precyzując możemy Tobie zaoferować:
– wywóz gruzu
– wywóz odpadów z budowy czy remontu
– wywóz materiałów izolacyjnych (styropian, wełna mineralna)
– wywóz mebli i gabarytów (szafki, szafy, kanapy, materace, biurka, komody, meblościanki) itp
– wywóz ziemi
– wywóz papy
– wywóz odpadów z opróżniania piwnicy, czy mieszkania

Jeśli masz dodatkowe pytania – po prostu zadzwoń!

Czy poza Katowicami również dostarczamy kontenery na gruz i śmieci?

Głównie staramy się świadczyć nasze usługi w Katowicach, Gliwicach i Bytomiu. Ale obsłużymy też każdą miejscowość, która jest pomiędzy, czyli Zabrze, Rude Śląską, Świętochłowice, Siemianowice, Chorzów, jak również Piekary.

kontener na śmieci Katowice

Wywóz gruzu Katowice – dodatkowe usługi?

Często osoby, które nigdy nie zamawiały kontenera do wywozu gruzu czy śmieci nie zdają sobie sprawy z faktu, że w niektórych miejscach, aby go ustawić niezbędne jest uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu.

Najczęściej dotyczy to centrów miast – ale generalnie powinno się je uzyskać w momencie, kiedy kontener ma stanąć na miejscu, które należy do miasta bądź gminy. Więcej informacji na temat uzyskiwania pozwolenia można znaleźć na stronie Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów.

Jednym z rozwiązań tego problemu może być nasza usługa załadunku na poczekaniu. W takiej sytuacji kierowca po prostu poczeka na załadowanie kontenera (max do 45 minut). Dzięki temu wywóz gruzu czy śmieci, w niektórych miejscach odbędzie się bez zbędnej papierologii.

Czy wiesz, że Katowice dwa razy z rzędu…

… zwyciężyły w rankingu Forbes na najbardziej ekologiczne miasto w Polsce? Mowa o rankingu w 2018 i 2019 roku. Wynik może co poniektórych zaskakiwać. Trzeba tu jednak nadmienić, że autorzy raportu nie kierowali się tylko tym czy w danym mieście oddycha się czystym powietrzem. Skupiali się bardziej na docenieniu inwestycji, które miasto przeznacza na ekologię, a tutaj stolica aglomeracji przoduje. Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu miasta.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 3m3

 • od 900 zł

 • 4,5m3

 • od 1000 zł

 • 7m3

 • od 1100 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

Kontener KP3

 • Pojemność

  3m3

 • Wysokość

  1,2m

 • Szerość

  1,2m

 • Długość

  2,5m

Kontener KP5

 • Pojemność

  4,5m3

 • Wysokość

  0,7m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

Kontener KP7

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

FAQ