Wywóz gruzu Gliwice

Kontenery na gruz i kontenery na śmieci w Gliwicach

Wywóz gruzu Gliwice? Zapoznaj się z naszymi usługami. Oferujemy wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Gliwicach, ale również legalny wywóz tych odpadów. Remont, budowa, porządki? Wybierz firmę, która oferuje atrakcyjne ceny, nowoczesne podejście do klienta i legalną utylizację.

Mamy dla Ciebie kontenery na gruz i śmieci o pojemnościach: 7m3, 12m3 i 30m3.
W przypadku pytań i wątpliwości związanych z wywozem odpadów czy zamówieniem kontenera na gruz czy śmieci, zasadami wynajmu – zapraszamy do kontaktu.

kontener na gruz Gliwice

Kontenery na gruz i śmieci w Gliwicach.

Do wyboru do koloru? U nas możesz wynająć kontenery różnej wielkości – takiej, która wystarczy do małego remontu, porządków czy budowy. Potrzebujesz kontenerów o wielkości, której nie ma w naszej ofercie? Napisz do nas. Być może uda się coś z tym zrobić.

Przedstawiamy trzy podstawowe rozmiary kontenerów na odpady. Pierwszy to standardowy – KP7. Pojemność około siedmiu metrów sześciennych. Rozmiar uniwersalny – widać go niemal na każdej budowie w kraju. Sprawdzi się także przy remontach mieszkań, czy robieniu porządków.

Kolejny to KP12 – pojemność około dwunastu metrów sześciennych. Nie nadaje się na gruz i odpady ciężkie, bo jest za duży i samochód by go nie podniósł. Sprawdzi się jednak bardzo dobrze, przy większych porządkach i idealnie nadaje się na odpady lekkie np. do wywozu styropianu, wełny mineralnej itp.

Trzeci i ostatni to KP36 o pojemności około trzydziestu sześciu metrów sześciennych. Podobnie jak KP12 nie nadaje się na odpady ciężkie. Udostępniamy go jednak na zmieszane odpady z remontu czy budowy bez gruzu, ziemi itp. Warto tutaj pamiętać, że im większy kontener na odpady tym potencjalny czas na załadunek będzie krótszy.

Gdzie poza Gliwicami świadczymy usługi wywozu gruzu i odpadów?

Generalnie działamy w Gliwicach, Katowicach i Bytomiu. Obsługujemy jednak wszystkie miejscowości, w obrębie tych miast, czyli Zabrze, Rudę Śląską, Świętochłowice, Siemianowice, Chorzów oraz Piekary.

kontenery na śmieci Gliwice

Wywóz gruzu Gliwice – czyli czy wywozimy coś oprócz gruzu?

Kontenery na śmieci Gliwice? Podobnie jak wywóz gruzu to również nasza specjalizacja i główne zajęcie. Ze względu, że słowo śmieci jest zbyt ogólne i może to być bardzo dużo rodzajów różnych odpadów, postaramy się zawęzić jego znaczenie, aby pokazać co konkretnie możemy Tobie zaoferować:

– wywóz gruzu (czyli, beton, cegła, ceramika, ziemia, kamienie)
– wywóz odpadów z budowy czy remontu (czyli płyty kg, deski, folie, kartony, wiaderka – generalnie tworzywa sztuczne, futryny, drzwi, okna tapety itp)
– wywóz materiałów izolacyjnych (styropian, wełna mineralna)
wywóz mebli i gabarytów (szafki, szafy, kanapy, materace, biurka, komody, meblościanki) itp
– wywóz ziemi
– wywóz papy
– wywóz odpadów z opróżniania piwnicy, czy mieszkania (ale bez odpadów komunalnych, czyli bez np. żywności, słoików z zawartością, odpadów zwierzęcych itp)

Jeśli masz wątpliwości – po prostu zadzwoń!

Jaki jest koszt wywozu gruzu i śmieci w Gliwicach?

Wywóz gruzu w Gliwicach – nasze ceny zaczynają się od 500 zł za kontener o pojemności około siedmiu metrów sześciennych na tzw. czysty gruz (czyli beton, cegła, ceramika, ziemia bez innych śmieci). Koszt wywozu śmieci w kontenerze o takich rozmiarze zaczyna się od 650 zł.

W cenach, które Tobie podamy jest uwzględniona dostawa kontenera, jego wynajem na określony czas (najczęściej jest to okres do 3-7 dni w zależności od lokalizacji i rozmiaru kontenera) wywóz kontenera i utylizację.

Wywóz gruzu Gliwice – jak jeszcze możemy pomóc?

Spora część osób, która nie miała do czynienia z wynajmowaniem kontenera do wywozu gruzu czy śmieci nie ma wiedzy, że w przypadku niektórych lokalizacji, aby ustawić taki kontener wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa ruchu.

Głównie dotyczy to centrów miast – natomiast powinno się je mieć w sytuacjach, kiedy urządzenie – kontener – jest ustawione na miejscu należącym do miasta czy gminy. Takie dokumenty są do uzyskania w Zarządzie Dróg Miejskich w Gliwicach. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej urzędu.

Starając się rozwiązać ten problem bez papierologii możemy zaproponować naszą usługę załadunku na poczekaniu. W takich sytuacjach wywóz odpadów wygląda w taki sposób, że kierowca przyjeżdża z kontenerem pod wskazany adres, a zamawiający ma maksymalnie do 45 minut na jego załadowanie. Taka usługa nie jest ani tańsza, ani droższa, ale może się przydać, w niektórych sytuacjach.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (3 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 3m3

 • od 800 zł

 • 5m3

 • od 1000 zł

 • 7m3

 • od 1200 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP3

 • Pojemność

  3m3

 • Wysokość

  1,4m

 • Szerość

  1,2m

 • Długość

  2,3m

KP5

 • Pojemność

  4,5m3

 • Wysokość

  0,7m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,5m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

FAQ