Wywóz odpadów zielonych Łódź

Kontenery na gałęzie, liście, trawę, odpady zielone

Wywóz odpadów zielonych Łódź

Sezonowe porządki w ogrodzie to ciężka praca, po której niestety pozostaje dużo odpadów. Co zrobić z tymi liśćmi, trawą i gałęziami? Nic prostszego, wystarczy zamówić nasz kontener. Po wszystkim odbierzemy odpady i wywieziemy je. Oferujemy wywóz odpadów zielonych w Łodzi i najbliższych okolicach.

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków w Łodzi?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub złożyć zamówienie.

kontener na odpady zielone Łódź

Wywóz odpadów zielonych Łódź – co to za odpady?

Odpadami zielonymi nazywamy wszelkie pozostałości po sprzątaniu ogrodu lub terenów zielonych. Głównie są to liście, trawa, gałęzie, czyli śmieci naturalne, które mogą zostać przeznaczone do kompostowania. Szczególnie w okresie jesiennym takich odpadów pojawia się bardzo dużo, głównie za sprawą spadających liści. Jeżeli nie wiesz, co zrobić z dużą ilością odpadów to zastanów się nad zamówieniem naszego kontenera. Śmieci mogą być wrzucane luzem lub w workach, więc całość nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba szukać miejsca do składowania, ani trapić się górami odpadów zalegających w ogrodzie. Po skończonej pracy przyjedziemy i odbierzemy kontener wraz z zawartością.
Naszym klientom proponujemy kontenery w wielu rozmiarach – od małych, 2m3, aż po duże 34m3.

wywóz liści trawy gałęzi w kontenerze Łódź

Wywóz odpadów z ogrodu Łódź, kontenery na odpady zielone

Wszystkie prace porządkowe w ogrodzie sprawiają, że na terenie pojawia się spora ilość odpadów zielonych. Wiele osób nie wie co z nimi zrobić, a przecież psują estetykę i niweczą efekty pracy. Szczególnie jesienią pojawia się dużo liści, nawet jeżeli sami nie posiadamy drzew to okoliczne parki sprawią, że na naszym terenie pojawią się niechciane odpady. Zamówienie kontenera jest dobrym pomysłem na proste pozbycie się problemu. Po skończonej pracy odbierzemy odpady i wywieziemy je, dzięki czemu znowu można cieszyć się pięknym ogrodem.
Odebrane odpady wywozimy na odpowiednie składowisko. Poddawane są tam procesowi kompostowania, który sprawi, że odpady mogą zostać ponownie przetworzone i wykorzystane np.: jako nawozy.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

4/5 - (3 votes)