Wywóz śmieci Kraków

Oferujemy kontenery na śmieci w rozmiarach od 4 do 8 m3

Wywóz śmieci w kontenerach na terenie Krakowa

Szukasz firmy, która oferuje kontener na śmieci w Krakowie? Jeśli tak to możemy zaoferować nasze usługi. Zajmujemy się wywozem śmieci w kontenerach. Oprócz Krakowa obsługujemy inne miasta, możesz je sprawdzić w zakładce lokalizacje lub po prawej stronie.

Kontenery na śmieci podstawiamy na okres od kilku do kilkunastu dni w zależności od potrzeb i rodzaju zlecenia. Do kontenera można wrzucać kilka typów odpadów.

Kontener na śmieci Kraków – jak go zamówić?

kontener na śmieci Kraków

Kontenery na śmieci Kraków

Posiadamy różne rozmiary kontenerów, które sprawdzą się zarówno podczas małych, jak i dużych prac. Ceny wywozu śmieci różnią się w zależności od rodzaju odpadów oraz rozmiaru kontenera.

W jakich dzielnicach i okolicznych miejscowościach Krakowa wywozimy śmieci?

Kontenery na śmieci podstawiamy w tych dzielnicach: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Wywóz śmieci w kontenerach oferujemy również w takich miejscowościach jak: Wieliczka, Skawina, Piekary, Balice, Grabie, Niepołomice, Węgrzyce, Dojazdów, Liszki, Michałowice i inne.

wywóz śmieci Kraków

W jakich sytuacjach sprawdzi się kontener na śmieci w Krakowie?

Remont lub budowa itp
Oprócz wywozu gruzu, oferujemy oczywiście wywóz śmieci po remoncie, oraz odpadów budowlanych.

Porządki w ogrodzie lub parku
Kontenery na odpady sprawdzają się również podczas porządków w ogrodzie czy parkach, można do niego wrzucać.

Porządki w domu, mieszkaniu, piwnicy
Planujesz sezonowe porządki i wiesz, że będzie dosyć sporo odpadów do wyrzucenia? Zamów u nas kontener na odpady.

Opróżnianie mieszkania, domu, piwnicy
Sprzedajesz lub kupujesz mieszkanie, które musisz opróżnić? Jedną z Twoich opcji jest zamówienie kontenera na śmieci.

Ocieplanie budynków
Oferujemy wywóz materiałów izolacyjnych takich jak: styropian, wełna mineralna czy wata szklana.

Opróżnianie i porządki biur, magazynów itp
Jeśli chcesz pozbyć się starych mebli, czy regałów, możesz zamówić w tym celu kontener.

Wywóz mebli
Jeśli chcesz się pozbyć starych mebli, możesz u nas zamówić kontener na meble.

Inne prace i odpady…
Poza wymienionymi wyżej odpadami, możemy również zaoferować wywóz papy, oraz innych odpadów tutaj nie wymienionych. Daj nam znać czego chcesz się pozbyć, a my powiemy jaka będzie cena.

3 interesujące fakty na temat Krakowa

Uniwersytet Jagieloński znajdujący się w Krakowie, to najstarsza polska uczelnia i jeden z najstarszych na świecie. Został założony w 1364 roku.

Kraków jako pierwsze miasto z Polski i Europy Środkowo Wschodniej (jednocześnie z Pragą) został Europejską Stolicą Kultury, a było to w roku 2000.

Aglomeracja krakowska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Polsce.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 4m3

 • od 600 zł

 • 6m3

 • od 800 zł

 • 8m3

 • od 1500 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8% dla firm posiadających numer BDO i wystawiających karty przekazania odpadów w systemie. Firmy bez numeru BDO oraz osoby prywatne muszą doliczyć do cen 23% vat. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP4

Niewielki kontener w wersji KP - czyli w regularnym kształcie prostopadłościanu. Jest to nasz najmniejszy kontener dostępny w Krakowie i jego okolicach. Wyposażony w otwierane drzwiczki tylne. Nadaje się zarówno do odpadów ciężkich typu gruz, ziemia, glina oraz do pozostałości typowo budowlanych i remontowych. Spełni oczekiwania przy małych pracach remontowych, pracach zewnętrznych oraz porządkach. Przywożony samochodem typu hakowiec - czyli pojemnik jest zestawiany na rolkach za pojazd w linii prostej. W razie chęci zabezpieczenia podłoża np. kostki brukowej - można pod rolki podłożyć np deski lub inny płaski materiał.

 • Pojemność

  4m3

 • Wysokość

  1m

 • Szerość

  1,8m

 • Długość

  3,35m

KP6

Kontener o pojemności 6m3 - dość uniwersalny - do wykorzystania na czysty gruz jak też na resztki budowlano/remontowe. Jeśli jest chęć zarezerwowania takiego kontenera z otwieranymi burtami prosimy o zaznaczenie takiej opcji przy składaniu zlecenia. Kontenery przywozi samochód ciężarowy typu hakowiec - więc kontener jest zsuwany na metalowych rolkach bezpośrednio za auto.

 • Pojemność

  6m3

 • Wysokość

  1,2m

 • Szerość

  1,8m

 • Długość

  3,4m

KP8

Popularny rozmiar, być może powodem jest nie duża różnica w cenie między rozmiarem KP7, a KP8, a zyskuje się dodatkowy metr sześcienny pojemności. Nadaje się do wywozu odpadów budowlanych z gruzem, ale nie na sam gruz. Całkowicie załadowany gruzem byłby zbyt ciężko, aby go podnieść. Natomiast w przypadku frakcji zmieszanych odpadów budowlanych z gruzem - odpadami ciężkimi może być załadowany do około połowy pojemności. Dostarczany pojazdami z mechanizmem hakowym - czyli jest zsuwany na rolkach do tyłu za samochód w linii prostej.

 • Pojemność

  8m3

 • Wysokość

  1,4m

 • Szerość

  1,8m

 • Długość

  3,7m

FAQ