Wywóz odpadów Kraków

Oferujemy wywóz papy, onduliny, wełny mineralnej, styropianu i innych odpadów

Wywóz papy, styropianu, wełny mineralnej, płyt warstwowych - Kraków i okolice

Jeśli szukasz kontenera na odpady w Krakowie, to jesteś w dobrym miejscu. Redskip zajmuje się wywozem odpadów z kontenerów na terenie Krakowa jak również okolicznych miejscowości. Posiadamy różne rozmiary kontenerów, dlatego możemy Tobie pomóc niezależnie od tego czy chcesz się pozbyć większej czy mniejszej ilości śmieci.

wywóz papy Kraków

Wywóz papy Kraków

W katalogu odpadów papa posiada kod: 17 03 80 Odpadowa papa.
Wywozimy papę jak również ondulinę. Jeśli planujesz remont dachu, lub już ten remont prowadzisz i zastanawiasz się co zrobić z papą to zapraszamy do kontaktu.

wywóz styropianu Kraków

Wywóz styropianu Kraków

Styropian używany w budownictwie ma kod: 17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03. Natomiast styropian stosowany do pakowania produktów sklasyfikujemy pod kodem: 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych.

Ze względu na niewielką wagę styropianu, możemy na ten odpad dostarczyć praktycznie każdy rozmiar kontenera – jeśli chodzi o Kraków to do wyboru mamy albo 5m3 albo 7m3. Ewentualnie opcja wywozu styropianu samochodami dostawczymi o pojemności ok 10m3.

wywóz wełny mineralnej Kraków

Wywóz wełny mineralnej i waty szklanej Kraków

Wełna mineralna i wata szklana czy wełna drzewna podobnie jak styropian posiada kod: 17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.

Ten odpad możemy odebrać zarówno w kontenerach o pojemności 5 lub 7m3, jak również samochodami dostawczymi o pojemności 10m3.

Warto wiedzieć...

Ciekawostką jest, że często spotykany styropian opakowaniowy w wielu sytuacjach można oddać do składowiska bezpłatnie. Taki materiał znajduje się zazwyczaj w opakowaniach po sprzęcie rtv/agd, jak telewizory, lodówki czy pralki. Po więcej szczegółów najlepiej skontaktować się z okolicznym zakładem utylizacyjnym, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Taki styropian występuje pod kodem: 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)