Wywóz mebli Kraków

Kontenery na meble i gabaryty w Krakowie

Jak pozbyć się starych mebli w Krakowie? Zamów u nas kontener!

Masz sporo mebli, których chcesz się pozbyć i interesuje Ciebie wywóz mebli w Krakowie? A może masz inne duże rzeczy i szukasz kogoś, kto oferuje wywóz śmieci wielkogabarytowych w Krakowie? Chętnie pomożemy, nie ważne czy masz do wyrzucenia szafę, łóżko, materace, kanapę, fotel, stół, biurko, meblościankę, meble łazienkowe, meble kuchenne, meble dziecięce, drzwi, krzesła czy cokolwiek innego z mieszkania lub domu. Możemy podstawić dla Ciebie kontener na meble. W niektórych lokalizacjach oferujemy również załadunek.

Jak pozbyć się mebli w Krakowie z firmą Redskip?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę oraz złożyć zamówienie. 

kontener na meble Kraków

Wywóz mebli Kraków – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Oprócz mebli do kontenera można wrzucać wszelkie rodzaju odpady wielkogabarytowe czyli wszystkie odpady z domów, mieszkań lub biur, które nie mieszczą się do standardowego śmietnika.

Czym nie są odpady wielkogabarytowe? Do takich odpadów nie zalicza się zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (np. lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, telewizory itd). Poza tym do odpadów wielkogabarytowych nie należą również: motorowery, kosiarki, wanny, muszle klozetowe, grzejniki i inne.

Odpady wielkogabarytowe klasyfikowane są pod kodem: 20 03 07 – Odpady wielkogabarytowe

Kontener na meble Kraków

Do odbioru mebli dysponujemy kontenerami o pojemności od 4m3 do 8m3. Dlatego w zależności od potrzeb możesz odpowiednio dopasować rozmiar do wykonywanych prac. Z doświadczenia jednak możemy powiedzieć, że nawet w przypadku kawalerek najmniejszy kontener może być zbyt mały aby opróżnić całe mieszkanie, nawet po rozebraniu wszystkich mebli na elementy.

Kiedy warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Zwykle są to sytuacje podczas, których opróżniane jest całe mieszkanie, dom, biuro lub inne pomieszczenie. Dzieje się tak często przed sprzedażą lub po sprzedaży mieszkania lub domu, kiedy nowi lokatorzy chcą się wprowadzić, ale mają zamiar odrestaurować całą nieruchomość i stare meble nie będą w ogóle potrzebne. W takich sytuacjach być może warto się zastanowić czy warto zostawić mały stolik i ze dwa krzesła dla ekipy remontowej.

W przypadku małej ilości mebli, np biurko i szafka, dużo bardziej odpowiednie będzie zamówienie worka na odpady.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)