Wywóz odpadów zielonych Kraków

Kontenery na gałęzie, liście, trawę, odpady zielone

Kontenery na odpady zielone w Krakowie i okolicach

Zastanawiasz się czy zrobić porządki w ogrodzie, ale nie wiesz co później zrobić ze śmieciami? A może już zrobiłeś/aś co trzeba i chcesz się pozbyć trawy, liści, gałęzi czy krzaków? Możemy Tobie pomóc podstawiając kontener na odpady zielone oraz inne odpady z ogrodu.

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków w Krakowie?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę oraz złożyć zamówienie. 

kontener na gałęzie, trawę, liście, Kraków

Wywóz odpadów zielonych Kraków – co to za odpady?

Odpady zielone, to najczęściej trawa, liście, gałęzie, drzewka, krzaki, kwiaty i inne tego typu odpady z ogródków, ogrodów czy parków. Oferujemy kontenery na każdy z tych odpadów z osobna, jak również na zmieszane odpady zielone. Śmieci mogą być wrzucane do kontenera luzem lub spakowane w workach.

Do wywozu odpadów zielonych używany wszystkich rozmiarów posiadanych kontenerów, czyli od 4 do 8m3.

Wywóz odpadów z ogrodu Kraków

Nie ważne czy jesteś na etapie planowania porządków, czy masz po prostu w ogrodzie górkę śmieci, których chcesz się pozbyć. Możesz u nas zamówić kontener na odpady z ogrodu lub parku i cieszyć się porządkiem, jak już wszystko zostanie załadowane i zebrane.

Po odebraniu takie odpady przekazywane są na odpowiednie składowisko i tam poddawane procesom kompostowania. Dzięki temu, że są poddawane recyklingowi, będzie można jest wtórnie wykorzystać w postaci nawozów.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)