Wywóz odpadów budowlanych Łódź

Kontenery na odpady budowlane i śmieci po remoncie na terenie Łodzi

Wywóz odpadów budowlanych i śmieci po remoncie Łódź i okolice

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje wynajem kontenerów oraz wywóz odpadów budowlanych lub śmieci po remoncie to trafiłeś w dobre miejsce. W Redskip zajmujemy się właśnie wywozem odpadów oraz śmieci, które gromadzą się podczas wszelkich prac budowlanych oraz remontowych. Nasz kontenery dostępne są na terenie Łodzi oraz innych, okolicznych miast.

Jak pozbyć się odpadów budowlanych lub śmieci po remoncie w Łodzi?

Wybierz poniżej preferowaną formę kontaktu.

kontener na śmieci po remoncie Łódź

Co to są odpady budowlane lub po remontowe?

To bardzo dobre pytanie. Odpady budowlane lub po remoncie to takie, które pojawiają się na skutek przeprowadzania różnych prac. Są to głównie wszelkie budowy oraz modernizacje i renowacje budynków – zmiana układu pomieszczeń, wyburzanie ścian to najczęstsze prace, które powodują powstanie dużą ilość odpadów budowlanych i innych materiałów. Jednak odpady takie pojawiają się również podczas prac remontowanych – zrywanie tapet, przesuwanie lub budowa ścianek działowych oraz inne. Odpady budowlane oraz remontowe to oczywiście różne materiały. Najczęściej spotyka się wszelkie pustaki, cegły oraz ceramikę. Często są to również pozostałości po niewykorzystanych elementach – resztki folii, papy oraz materiałów po ociepleniu budynku (styropiany oraz wełny). Odpadem może być każdy materiał, który przeznaczony jest do wywozu, więc również nienadające się do użytku ramy okienne, elementy instalacji (rury wentylacyjne, elementy kanalizacyjne) oraz pomniejsze elementy jak stalowe profile czy śrubunki. Takich materiałów do wywozu jest bardzo dużo przy każdym typie prac. Właśnie dlatego zamówienie kontenera jest bardzo dobrym pomysłem. wywóz odpadów budowlanych łódźJaki kod mają odpady budowlane? Odpady z budowy lub remontów w katalogu odpadów występują pod następującymi kodami:

17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp.;
17 02 01 – drewno np. belki, konstrukcje drewniane, deski, boazeria, panele, drzwi;
17 02 02 – szkło np. szyby;
17 02 03 – tworzywa sztuczne np. rynny z PCV, rury wodociągowe i kanalizacyjne, ramy okienne z PCV;
17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03;
17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03
17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

Zdecydowanie najczęściej korzysta się z kodu 17 09 04. Są to ogólne odpady budowlane nie segregowane na poszczególne frakcje. Jest on powszechny w całym kraju.

kontener na odpady budowlane Łódź

Kontener na odpady budowlane i remontowe w Łodzi

Kontener do odpadów budowlanych oraz po remoncie nie różni się od pojemnika, który przeznaczony jest do innych odpadów. Do pojemnika na taki typ odpadów można wrzucać wszystkie materiały, których oczywiście nie trzeba sortować. Bardzo ułatwia i przyspiesza to wszelkie prace. Do dyspozycji naszych klientów w Łodzi mamy kilka rozmiarów kontenerów. Od 2m3 aż po 34m3. Dzięki dużej rozpiętości pojemności możliwy jest dobór takiego zbiornika, który najlepiej spisze się podczas konkretnych prac w zależności od zakładanej ilości odpadów.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)