Wywóz śmieci Warszawa

Interesujesz się firmą, która oferuje wywóz śmieci w Warszawie? Jeśli tak to chętnie zaproponujemy nasze usługi. W naszej ofercie znajdziesz wywóz śmieci w kontenerach. Obsługujemy również inne miasta, poza Warszawą – dokładna lista znajduje się w zakładce lokalizacje lub po prawej stronie.
Nasze kontenery na śmieci podstawiamy w zależności od potrzeb i rodzaju zlecenia, na okres od kilku do kilkunastu dni. Do kontenera można wrzucać kilka typów odpadów.

Kontener na śmieci Warszawa - jak go zamówić?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz śmieci Warszawa - co oferujemy?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz nieczystości
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz materiałów izolacyjnych
wywóz liści, trawy, gałęzi
wywóz odpadów
„Błyskawiczna odpowiedź na zapytanie cenowe i bardzo szybka realizacja usługi. Jak najbardziej polecam.” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Marlena B ocenił Redskip na 5

Dodatkowe informacje

W ofercie posiadamy kontenery różnych rozmiarów, dzięki czemu możliwy jest dobór takiej pojemności, która sprosta wszelkim typom prac. Koszt wywozu śmieci zależny jest od rozmiaru samego kontenera, jak i od rodzaju odpadów.

W jakich dzielnicach i okolicznych miejscowościach Warszawy wywozimy śmieci?

Kontenery na śmieci podstawiamy w tych dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursów, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola oraz Żoliborz.

Wywóz śmieci w kontenerach oferujemy również w takich miejscowościach jak: Legionowo, Wołomin, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Sulejówek, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piastów i inne.

W jakich sytuacjach sprawdzi się kontener na śmieci?

Remont lub budowa itp

Poza standardowym wywozem gruzu, oferujemy również transport śmieci po remoncie oraz odpadów budowlanych.

Porządki w ogrodzie lub parku

Kontenery na odpady to również doskonały pomysł w czasie porządków na świeżym powietrzu idealnie spisują się do wrzucania liści oraz innych odpadów.

Porządki w domu, mieszkaniu, piwnicy

Wszelkie porządku sezonowe wiążą się z ogromną ilość odpadów. Zamów kontener i nie martw się wywozem śmieci.

Opróżnianie mieszkania, domu, piwnicy

Sprzedaż mieszkania lub domu może wiązać się z koniecznością opróżnienia pomieszczeń. Z kontenerem na graty lub nieczystości cała praca będzie łatwiejsza.

Ocieplanie budynków

Proponujemy również wywóz innych materiałów – szczególnie ociepleniowych jak styropian, wełna czy wata szklana.

Opróżnianie i porządki biur, magazynów itp

Kontener przyda się do wywozu mebli czy regałów z biur i magazynów.

Wywóz mebli

Kontener to dobry pomysł przy pozbywaniu się starych mebli. Można je rozebrać na części i dokładnie w nim poukładać.

Inne prace i odpady…

Jeżeli potrzebny jest wywóz innych materiałów, które nie zostały wymienione to nie ma problemu. Napisz do nas, a my poinformujemy o cenie.

 

5 interesujących faktów na temat Warszawy

wywóz śmieci w Warszawie
  • Warszawa jest jedynym w obecnych granicach Polski miastem, które zostało odznaczone Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari.
  • Choć zwykle mówi się, że Warszawa jest stolicą Polski od 1596 roku, nie jest to do końca prawdą. W tym roku przeniesiono tylko króla wraz z dworem do tego miasta. Oficjalnie Warszawa została stolicą naszego kraju w 1918 roku.
  • 10 Maja 1789 roku, Jean-Pierre Blanchard przeleciał nad Wisłą na pokładzie swojego balonu. Był to pierwszy lot balonowy w Polsce. Trwał 49 minut, a sam śmiałek uniósł się na wysokość ponad 3,5 kilometra.
  • W 1942 roku Warszawa po raz pierwszy stała się „miastem milionowym”. W tamtych czasach takich miasto było 31, dzisiaj jest ich ok 400.
  • W czasach Bolesława Prusa mieszkaniec dzisiejszej stolicy tylko raz na 10 miesięcy chodził do łaźni, a raz na 28 miesięcy brał kąpiel w wannie.

Aby zamówić lub wycenić wywóz śmieci w Warszawie skontaktuj się z nami pod numerem 22 100 40 63.