Wywóz śmieci Warszawa

Interesujesz się firmą, która oferuje wywóz śmieci w Warszawie? Jeśli tak to chętnie zaproponujemy nasze usługi. W naszej ofercie znajdziesz wywóz śmieci w kontenerach. Obsługujemy również inne miasta, poza Warszawą – dokładna lista znajduje się w zakładce lokalizacje lub po prawej stronie.
Nasze kontenery na śmieci podstawiamy w zależności od potrzeb i rodzaju zlecenia, na okres od kilku do kilkunastu dni. Do kontenera można wrzucać kilka typów odpadów.

Kontener na śmieci Warszawa – jak go zamówić?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz śmieci Warszawa – co oferujemy?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz nieczystości
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz materiałów izolacyjnych
wywóz odpadów

 

„Błyskawiczna odpowiedź na zapytanie cenowe i bardzo szybka realizacja usługi. Jak najbardziej polecam.” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Marlena B ocenił Redskip na 5

Dodatkowe informacje

W ofercie posiadamy kontenery różnych rozmiarów, dzięki czemu możliwy jest dobór takiej pojemności, która sprosta wszelkim typom prac. Koszt wywozu śmieci zależny jest od rozmiaru samego kontenera, jak i od rodzaju odpadów.

W jakich dzielnicach i okolicznych miejscowościach Warszawy wywozimy śmieci?

Kontenery na śmieci podstawiamy w tych dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursów, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola oraz Żoliborz.

Wywóz śmieci w kontenerach oferujemy również w takich miejscowościach jak: Legionowo, Wołomin, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Sulejówek, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piastów i inne.

W jakich sytuacjach sprawdzi się kontener na śmieci?

Remont lub budowa itp

Poza standardowym wywozem gruzu, oferujemy również transport śmieci po remoncie oraz odpadów budowlanych.

Porządki w ogrodzie lub parku

Kontenery na odpady to również doskonały pomysł w czasie porządków na świeżym powietrzu idealnie spisują się do wrzucania liści oraz innych odpadów.

Porządki w domu, mieszkaniu, piwnicy

Wszelkie porządku sezonowe wiążą się z ogromną ilość odpadów. Zamów kontener i nie martw się wywozem śmieci.

Opróżnianie mieszkania, domu, piwnicy

Sprzedaż mieszkania lub domu może wiązać się z koniecznością opróżnienia pomieszczeń. Z kontenerem na graty lub nieczystości cała praca będzie łatwiejsza.

Ocieplanie budynków

Proponujemy również wywóz innych materiałów – szczególnie ociepleniowych jak styropian, wełna czy wata szklana.

Opróżnianie i porządki biur, magazynów itp

Kontener przyda się do wywozu mebli czy regałów z biur i magazynów.

Wywóz mebli

Kontener to dobry pomysł przy pozbywaniu się starych mebli. Można je rozebrać na części i dokładnie w nim poukładać.

Inne prace i odpady…

Jeżeli potrzebny jest wywóz innych materiałów, które nie zostały wymienione to nie ma problemu. Napisz do nas, a my poinformujemy o cenie.

 

5 interesujących faktów na temat Warszawy

wywóz śmieci w Warszawie
  • Warszawa jest jedynym w obecnych granicach Polski miastem, które zostało odznaczone Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari.
  • Choć zwykle mówi się, że Warszawa jest stolicą Polski od 1596 roku, nie jest to do końca prawdą. W tym roku przeniesiono tylko króla wraz z dworem do tego miasta. Oficjalnie Warszawa została stolicą naszego kraju w 1918 roku.
  • 10 Maja 1789 roku, Jean-Pierre Blanchard przeleciał nad Wisłą na pokładzie swojego balonu. Był to pierwszy lot balonowy w Polsce. Trwał 49 minut, a sam śmiałek uniósł się na wysokość ponad 3,5 kilometra.
  • W 1942 roku Warszawa po raz pierwszy stała się „miastem milionowym”. W tamtych czasach takich miasto było 31, dzisiaj jest ich ok 400.
  • W czasach Bolesława Prusa mieszkaniec dzisiejszej stolicy tylko raz na 10 miesięcy chodził do łaźni, a raz na 28 miesięcy brał kąpiel w wannie.

Aby zamówić lub wycenić wywóz śmieci w Warszawie skontaktuj się z nami pod numerem 22 100 40 63.