Wywóz odpadów Warszawa

Sprawdź co oprócz standardowych odpadów możemy od Ciebie odebrać.

Oferujemy wywóz papy, wełny mineralnej, waty szklanej, styropianu - czyli ogólnie materiałów izolacyjnych oraz innych odpadów nietypowych na terenie Warszawy

Są Państwo zainteresowani kontenerem na odpady w Warszawie? To odpowiednie miejsce. Zajmujemy się profesjonalnym wywozem odpadów ze zbiorników na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. W naszej ofercie można znaleźć różne rozmiary kontenerów, dzięki czemu możliwe jest takie dopasowanie pojemności, aby zbiornik spełnił swoje zadanie przy każdym typie prac. Chętnie pomożemy bez względu na ilość Twoich śmieci.

wywóz papy warszawa

Oferujemy wywóz papy na terenie Warszawy i okolic

Planujesz remont dachu i zastanawiasz jak pozbyć się papy lub onduliny? Jesteśmy tutaj aby Tobie pomóc. Możemy podstawić kontener w rozmiarach od 1 do 7 m3 na ten odpad.
W katalogu odpadów papa posiada kod: 17 03 80 Odpadowa papa.

wywóz waty szklanej i wełny mineralnej w Warszawie

Wywóz wełny mineralnej i waty szklanej

Wata szklana i wełna mineralna, czy wełna drzewna są materiałami izolacyjnymi, które w katalogu odpadu posiadają kod 17 06 04.

Oferujemy odbiór tych materiałów zarówno od firm, osób fizycznych, organizacji czy jednostek samorządowych. Odpady te wywozimy w kontenerach o pojemności od 2 do 36 metrów sześciennych, jak również w workach BigBag (o pojemności 1m3).

wywóz styropianu warszawa

Wywóz styropianu w Warszawie

Styropian używany w budownictwie ma kod: 17 06 04 Materiały izolacyjne
inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 – czyli ten sam co wełna mineralna.
Natomiast styropian stosowany do pakowania produktów sklasyfikujemy pod kodem:
15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych. Oferujemy odbiór obu z tych odpadów w kontenerach lub workach bigbag.

Warto wiedzieć…

Wiele osób nie wie, że styropian opakowaniowy, który można często znaleźć w opakowaniach po sprzęcie różnego rodzaju (komputery, laptopy, lodówki itd.), można samemu zawieźć na najbliższe składowisko odpadów i oddać go bezpłatnie do utylizacji. Szczegóły zależne są od polityki konkretnego zakładu w Twojej okolicy, więc warto zasięgnąć informacji. Taki styropian występuje pod kodem: 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych.

Wywóz jakich innych odpadów oferujemy na terenie Warszawy?

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)