Wywóz odpadów budowlanych Warszawa

Kontenery na odpady budowlane i śmieci po remoncie - już od 450 zł!

Jak się pozbyć odpadów z budowy lub śmieci po remoncie w Warszawie?

W naszej ofercie posiadamy wiele usług, które mogą Państwa zainteresować – wywóz odpadów budowlanych, śmieci po remoncie oraz inne. Jeżeli przeprowadzacie właśnie remont w domu, mieszkaniu lub prowadzicie roboty budowlane to jesteśmy odpowiednią firmą dla Państwa. Nasze kontenery dostępne są w całej Warszawie oraz okolicznych miejscowościach.

kontenery na budowę i śmieci po remoncie Warszawa

Co to są odpady budowlane lub po remontowe?

Odpady te powstają głównie przy budowach, remontach lub innych pracach – często przy modernizacji budynków oraz renowacjach. Szczególnie prace wyburzeniowe powodują, że gruzu oraz innych śmieci jest naprawdę dużo.
Odpady budowlane oraz remontowe to nie tylko gruz, ale również inne materiały, jak pustaki, cegły oraz wszelkiego rodzaju śmieci – folie, papy, tapety, styropian czy wełna. Często są to również elementy instalacji, czyli rury wszelkiego typu (kanalizacyjne, wentylacyjne oraz stalowe). W zależności od typu prac mogą to być zarówno odpady drewniane i drewnopodobne (ramy okienne, płyty osb lub panele podłogowe) oraz stalowe (profile, śrubunki). Odpadów jest zawsze więcej, niż spodziewa się inwestor, dlatego tak ważnym elementem wszystkich prac jest ich wywóz.
wywóz odpadów budowlanych WarszawaJaki kod mają odpady budowlane? Odpady z budowy lub remontów w katalogu odpadów występują pod następującymi kodami:

17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów np. posadzki betonowe, beton;
17 01 02 – gruz ceglany np. cegły, pustaki, cement;
17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia np. wanny, zlewy, płytki ceramiczne;
17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp.;
17 02 01 – drewno np. belki, konstrukcje drewniane, deski, boazeria, panele, drzwi;
17 02 02 – szkło np. szyby;
17 02 03 – tworzywa sztuczne np. rynny z PCV, rury wodociągowe i kanalizacyjne, ramy okienne z PCV;
17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03;
17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.

wywóz odpadów budowlanych i śmieci po remoncie warszawa

Kontener na odpady budowlane i remontowe w Warszawie

Jeżeli interesujesz się zamówieniem kontenera na odpady budowlane lub poremontowe w Warszawie to warto wiedzieć o tym, że różnią się one od pojemników na czysty gruz. Odpady takie mogą być mieszane, czyli do kontenera można wrzucać gruz, ale również inne odpady. Dzięki temu kontenery takie są bardzo uniwersalne i pomocne przy każdym typie prac.
W Warszawie mamy do dyspozycji kontenery o kilku rozmiarach. Najmniejszy posiada pojemność 2m3, a największy aż 14m3. W ofercie mamy również rozmiary pośrednie – 5 i 7m3

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)