Wywóz odpadów zielonych Wrocław

Kontenery na gałęzie, liście, trawę, odpady zielone we Wrocławiu

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków we Wrocławiu?

Wiosenne porządki w ogrodzie to duża przyjemność – czas spędzamy na świeżym powietrzu, a dodatkowo pielęgnujemy własny kawałek zieleni. Jednak takie prace wiążą się również z dużą ilością odpadów, które trzeba usunąć. Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie specjalnego kontenera, który wystarczy zapełnić. Po skończonej pracy całość zostaje odbierana i wywożona na składowisko. Sprawdź nasze usługi we Wrocławiu.

kontenery na odpady zielone we Wrocławiu

Wywóz odpadów zielonych Wrocław – jakie to odpady?

Odpady zielone to ogólnie wszelkie produkty organiczne, które można znaleźć w ogrodzie. Przede wszystkim są to liście, pozostałości skoszonej trawy, uschnięte gałęzie, czyli wszystko to, czego chcemy pozbyć się z własnego ogrodu. Liście są uciążliwe przede wszystkim w okresie jesiennym – jeżeli posiadamy drzewa tego typu to na pewno jest tego sporo. Trawy i gałęzie są problematyczne w okresie jesiennym, kiedy przychodzi czas koszenia oraz przycinania drzew i krzewów. W naszej ofercie posiadamy coś specjalnie dla właścicieli ogrodów oraz terenów zielonych – kontenery na ten typ odpadów, które pozwolą na szybkie i komfortowe usunięcie wszelkich odpadów. Nie będzie również kłopotu z wywozem – wszystkim się zajmiemy. Odpady mogą być wyrzucane w workach lub luzem.

Do wywozu odpadów zielonych proponujemy kontenery w różnych rozmiarach – od 2 do 7 m3, więc możliwy jest optymalny dobór pojemności w zależności od wielkości i zakresu prac.

wywóz gałęzi, liści, trawy Wrocław

Wywóz odpadów z ogrodu Wrocław

Ogród to idealne miejsce na odpoczynek oraz rekreację. Nie ma nic lepszego niż przebywanie na świeżym powietrzu, czytanie książek lub po prostu rozmyślanie. Własny teren zielony to również miejsce na towarzyskie spotkania – luźne grillowanie lub romantyczne rozmowy. Jednak, aby ogród spełniał swoją rolę, musi być przede wszystkim czysty i zadbany. Oznacza to, że konieczne jest regularne koszenie, dbanie o rośliny, przycinanie gałęzi oraz inne prace ogrodnicze. Szczególnie osoby, które prowadzą amatorskie sady, hodują owoce lub warzywa, czy po prostu – mają duży ogród, mogą mieć problemy z ilością odpadów zielonych. Takim osobom proponujemy nasze kontenery – dostarczymy je we wskazane miejsce, a po skończonych pracach odbierzemy wraz z zawartością i odwieziemy na składowisko. Wszystko szybko i sprawnie.
Dodatkowo dbasz o środowisko, ponieważ odpady zostaną dostarczone w celu poddania procesowi kompostowania. Oznacza to, że Twoje odpady mogą zostać ponownie wykorzystane – nic się nie marnuje.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)