Wywóz mebli Wrocław

Kontenery na meble i gabaryty we Wrocławiu

Jak pozbyć się mebli lub we Wrocławiu?

Oferujemy nie tylko wywóz mebli we Wrocławiu, ale również wywóz śmieci wielkogabarytowych we Wrocławiu. Jeżeli więc szukasz firmy, która realizuje podobne usługi to bardzo dobrze trafiłeś. Odpadami zajmujemy się kompleksowo, bez względu na rodzaj i wielkość śmieci. Potrzebujesz pozbyć się starej szafy, kanapy lub innych mebli? Na pewno pomożemy w wywozie takich odpadów. W niektórych lokalizacjach oferujemy również załadunek.

kontener na meble Wrocław

Wywóz mebli Wrocław – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Oczywiście poza wyżej wymienionymi meblami wywozimy również inne odpady wielkogabarytowe oraz elementy wyposażenia domów, mieszkań oraz biur. Odbieramy wszystko, co nie mieści się do standardowych śmietników. Poza wymienionymi materiałami, do naszych kontenerów można również wrzucać wszelkiego rodzaju odpady wielkogabarytowe, czyli elementy mieszkań, domów czy biur, które nie mają szans zmieścić się do standardowego śmietnika.
Jakie odpady nie zaliczają się do wielkogabarytowych? Do takich odpadów nie zalicza się sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, czyli nie wyrzucamy telewizorów, laptopów, pralek ani innego sprzętu rtv/agd. Te odpady podlegają osobnym przepisom i trzeba je wywozić w specjalne miejsca. Odpadami wielkogabarytowymi nie są również maszyny i urządzenia spalinowe jak kosiarki lub motorowery. Dokładniejsze informacje można znaleźć szukając klasyfikacji odpadów wielkogabarytowych – pod kodem 20 03 07.
Jeśli jednak chcesz pozbyć się starych urządzeń to daj nam znać, bo możemy znaleźć rozwiązanie tego problemu.

wywóz gabarytów i mebli we Wrocławiu

Kontener na meble Wrocław

Redskip oprócz standardowego podstawienia kontenera na okres od kilku dni, może zaoferować usługę typu „załadunek na poczekaniu”. Dzięki temu, w niektórych miejscach miasta i okolicznych miejscowościach, gdzie byłoby wymagane pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, można załadować kontener bez potrzeby ganiania po urzędach za odpowiednim dokumentem. Dodatkowo można zaoszczędzić na pozwoleniu. Usługa ta wygląda w ten sposób, że pod wskazany adres przyjeżdża samochód z pustym kontenerem i czeka 30 minut na załadunek. Po wszystkim odjeżdża i problem z odpadami zostaje rozwiązany. Ta usługa ma jeszcze inna zaletę – nikt inny nie podrzuci do kontenera swoich śmieci.

Niezależnie od tego jakie masz wymagania odnośnie usuwania odpadów – Redskip może Ci pomóc.

Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

Kiedy warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Wywóz mebli w kontenerze to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Przede wszystkim przydaje się podczas przeprowadzki biura, kiedy stare wyposażenie nie będzie pasowało do prestiżu nowego miejsca. W takiej sytuacji wywóz wielu mebli – biurek oraz krzeseł najprościej przeprowadzić przy pomocy kontenera. Pojemniki takie przydają się również po zakupie nowego mieszkania, kiedy chcemy je opróżnić z mebli poprzednich właścicieli nieruchomości. Również w piwnicach można znaleźć mnóstwo staroci, które nie przydadzą się do niczego. Kontener jest wtedy niezastąpiony.
Przy wyrzucaniu bardzo małej ilości mebli warto je rozłożyć na części, a do spakowania wykorzystać stare kartony lub worki na odpady. Jest to na pewno tańsze i mniej problemowe rozwiązanie.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)