Wywóz różnych odpadów Wrocław

Kontenery na papę, styropian, wełnę we Wrocławiu

We Wrocławiu oferujemy również wywóz papy, styropianu, wełny mineralnej i innych podobnych odpadów

Firma Redskip zajmuje się kompleksowym wywozem odpadów – zarówno we Wrocławiu, jak i w okolicznych miejscowościach. Jeżeli interesuje Państwa możliwość transportu odpadów to zapraszamy do kontaktu. Dysponujemy kontenerami o różnych pojemnościach, dzięki czemu możliwy jest optymalny dobór pojemności do szacowanej ilości odpadów. Możemy pomóc bez względu na zakres i skalę prac – małe remonty, a nawet duże rozbiórki nie są dla nas problemem.

wywóz papy Wrocław

Wywóz papy Wrocław

Przymierzasz się do remontu dachu? A może jesteś w trakcie i zastanawiasz się co zrobić z papą lub onduliną? Jesteś w odpowiednim miejscu, bo możemy Tobie dostarczyć kontener na papę.

W katalogu odpadów papa posiada kod: 17 03 80 Odpadowa papa

wywóz styropianu Wrocław

Wywóz styropianu Wrocław

Styropian używany w budownictwie ma kod: 17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03. Natomiast styropian stosowany do pakowania produktów sklasyfikujemy pod kodem: 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych.

Ze względu na niską wagę styropianu – możemy podstawić każdy dostępny rozmiar kontenera na ten odpad. Wyjątkiem może być sytuacja, w której taki styropian jest zabrudzony innymi ciężkimi odpadami.

wywóz wełny mineralnej Wrocław

Wywóz wełny mineralnej Wrocław

Wełna mineralna i wata szklana podobnie jak styropian posiada kod odpadu o numerze: 17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.

Na wełnę możemy podstawić praktycznie każdy rozmiar kontenera.

Warto wiedzieć:

Wiele osób ma problem z wywozem styropianu, który dołączany jest do wszelkiego typu sprzętu rtv/agd, jak lodówki, pralki, telewizory czy komputery. Ten typ materiału nazywa się styropianem opakowaniowym i w wielu sytuacjach można go oddać bezpłatnie do składowiska. Wystarczy zadzwonić do zakładu utylizacyjnego w swojej okolicy i zapytać o szczegóły. Pracownik na pewno pomoże i rozwieje ewentualne wątpliwości. Taki styropian występuje pod kodem: 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (1 vote)