Wywóz śmieci Wrocław

Kontenery na śmieci Wrocław i okolice

Wywóz śmieci w kontenerach Wrocław i okolice

Redskip to firma, która oferuje kompleksowy wywóz śmieci we Wrocławiu. Obsługujemy również inne miasta w okolicy – dokładna lista lokalizacji znajduje się w zakładce oraz po prawej stronie.
Dysponujemy kilkoma rozmiarami kontenerów, które idealnie nadają się przy różnych ilościach odpadów. Nasze pojemniki dostarczamy w ustalone miejsce na okres od kilku do kilkunastu dni – wszystko zależne od potrzeb oraz skali prac. Do naszych kontenerów można wrzucać różne typy odpadów, bez konieczności sortowania.

Kontener na śmieci Wrocław – jak go zamówić?

kontenery na śmieci Wrocław

Wywóz śmieci Wrocław – dodatkowe informacje

W naszej ofercie posiadamy kontenery o różnych pojemnościach. Pozwala to na optymalny dobór pod względem zakładanej ilości odpadów oraz komfortowy załadunek. Sam koszt wywozu jest zależny od rozmiaru pojemnika oraz rodzaju odpadów i lokalizacji. Cena utylizacji różni się w od typu śmieci.
Możliwy jest załadunek na poczekaniu.

W jakich dzielnicach i okolicznych miejscowościach Wrocławia wywozimy śmieci?

Kontenery na śmieci podstawiamy w tych dzielnicach: Krzyki, Psie Pole, Fabryczna, Stare Miasto, Śródmieście.

Obsługujemy oczywiście wszystkie osiedla w Wrocławiu: Bień­ko­wice, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Bo­rek, Bro­chów, Gaj, Ga­jo­wice, Gądów-Popowice Po­łu­dniowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Huby Ja­godno, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Karłowice-Różanka, Kle­cina, Klecz­ków, Ko­wale, Krzyki-Partynice, Księże, Kuź­niki, Le­śnica, Lipa Pio­trow­ska, Ma­ślice, Mu­cho­bór Mały, Mu­cho­bór Wielki, Nad­odrze, Nowy Dwór, Oł­bin, Oł­ta­szyn, Opo­rów, Osobowice-Rędzin, Paw­ło­wice, Pilczyce-Kozanów-Popowice Pół­nocne, Plac Grun­waldzki, Polanowice-Poświętne-Ligota, Po­wstań­ców Ślą­skich, Pra­cze Od­rzań­skie, Przed­mie­ście Oław­skie, Przed­mie­ście Świd­nic­kie, Psie Pole-Zawidawie, Soł­ty­so­wice, Stare Mia­sto, Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Szcze­pin, Świ­niary, Tar­no­gaj, Wi­dawa, Woj­szyce, Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Żer­niki .

Poza Wrocławiem wywóz śmieci w kontenerach oferujemy również w takich miejscowościach jak: Bielany Wrocławskie, Smolec, Gałów, Lutynia, Kotwice, Psary, Pasikurowice, Domaszczyn, Mirków, Kiełczów, Pietrzykowice, Żerniki Wrocławskie, Siechnice, Radwanice, Krępice, Szymanów, Krzeptów, Samotwór, Łany, Kamieniec Wrocławski, Krzyżanowice, Raków i inne.

Jeśli chcesz zamówić kontener w miejscowości pod Wrocławiem, której nie ma na liście skontaktuj się z nami i sprawdzimy czy uda nam się wykonać tam usługę wywozu śmieci z kontenera.

kontenery na śmieci we Wrocławiu

Kiedy może się przydać kontener na śmieci?

Remont lub budowa itp
Wywóz przede wszystkim gruzu, ale często również elementów wyposażenia, instalacji lub odpadów materiałowych.

Porządki w ogrodzie lub parku
Nasze kontenery świetnie sprawdzą się w przypadku odpadów zielonych, czyli liści, gałęzi oraz trawy.

Porządki w domu, mieszkaniu, piwnicy
Wiosenne porządki wiążą się z dużą ilością odpadów. Kontener to szybkie i proste rozwiązanie tego problemu. Wywozimy również meble.

Opróżnianie mieszkania, domu, piwnicy
W schowkach, szafach, garażu lub piwnicy można znaleźć bardzo dużą ilość niepotrzebnych elementów, których trzeba się pozbyć. Chętnie pomożemy i je wywieziemy.

Ocieplanie budynków
Wywozimy także odpady związane z ocieplaniem budynków. Styropiany, folie, wata oraz wełna to bardzo częsty typ śmieci w przypadku takich prac.

Opróżnianie i porządki biur, magazynów itp
Przeprowadzka biura lub porządki w firmie to idealna okazja, aby skorzystać z wynajmu kontenera.

Wywóz mebli
Kontener pomieści sporo mebli, tym bardziej, jeśli zostaną poskładane. To dobre rozwiązanie, kiedy potrzebujemy wyrzucić sporą ilość wyposażenia domu lub firmy.

Inne prace i odpady…
Zajmujemy się również zleceniami niestandardowymi. W każdej sytuacji prosimy o kontakt, na pewno odpowiemy i wycenimy.

wywozimy śmieci we Wrocławiu

Kontenery na śmieci Wrocław ceny – jak tanio, a może najtaniej?

Ze względów na możliwość wykorzystania, najtańszym odpadem w odbiorze jest czysty gruz budowlany lub z remontu. Czysty gruz to cegła, beton, ceramika (kafle, dachówki, gres itp), jak również w tej samej cenie jest ziemia, piach i kamienie.

Cena wywozu gruzu w kontenerze o pojemności KP7, czyli 7m3 to 600 zł netto, na terenie całego Wrocławia. Vat na usługi wywozu odpadów wynosi 8%, a więc cena brutto to 648 zł. W przypadku innych odpadów i rozmiarów kontenerów prosimy o telefon, w celu ustalenia ceny.

3 interesujące fakty na temat Wrocławia

We Wrocławiu bardzo dużą popularnością cieszyły się bilard oraz kręgle. Pierwsza kręgielnia powstała tu już w 1677 roku przy ul. Oławskiej.

To tutaj znajduje się najwyższy punkt widokowy w Polsce. Jest on zlokalizowany na 49 piętrze budynky Sky Tower na wysokości 200m

Największa w Polsce fontanna multimedialna znajduje się we Wrocławiu. Posiada 300 dysz i zajmuje obszar około 1 hektara. Harmonogram pokazów i zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (3 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 2m3

 • od 350 zł

 • 7m3

 • od 700 zł

 • 10m3

 • od 1100 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

Kontener KP2

 • Pojemność

  2m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,1m

 • Długość

  2,3m

Kontener KP7

 • Pojemność

  7m3

 • Wysokość

  1,5m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,5m

Kontener KP10

 • Pojemność

  10m3

 • Wysokość

  1,7m

 • Szerość

  1,8m

 • Długość

  3,75m

FAQ