Wywóz odpadów Łódź

Sprawdź jakie odpady poza tymi standardowymi możemy od Ciebie odebrać poza tymi standardowymi

Wywóz wełny, styropianu, papy i innych odpadów w kontenerach

Firma Redskip zajmuje się kompleksową obsługą wywozu odpadów w Łodzi. Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy pomogą w tym zakresie to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Działamy nie tylko na terenie Łodzi, ale również okolicznych miejscowości.
W ofercie posiadamy kontenery o różnych rozmiarach, więc bez problemu dopasujemy odpowiednią pojemność pod szacowaną ilość odpadów. Po zakończeniu prac odbierzemy kontener wraz z zawartością i przekażemy do odpowiedniego składowiska. Wszystko szybko i bezproblemowo. Sprawdź nas!

Jak zamówić wywóz odpadów w Łodzi?

wywóz wełny mineralnej waty szklanej Łódź

Wywóz wełny mineralnej w kontenerach

Wełna mineralna podobnie jak styropian posiada kod: 17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03

Wełnę i watę odbieramy na terenie całej Łodzi oraz okolic. Kontenery podstawiamy zarówno dla osób fizycznych, jak również dla firm, organizacji czy jednostek budżetowych.

wywóz styropianu Łódź

Wywóz styropianu w kontenerach

Styropian używany w budownictwie ma kod:
17 06 04 Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.
Natomiast styropian stosowany do pakowania produktów sklasyfikujemy pod kodem:
15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych.

Do wywozu styropianu możemy podstawić każdy z dostępnych u nas na terenie Łodzi rozmiar kontenera czyli od 2 do 36 metrów sześciennych. Dostępne mamy również worki bigbag o pojemności 1m3.

wywóz papy Łódź

Wywóz papy Łódź

W katalogu odpadów papa posiada kod: 17 03 80 Odpadowa papa

Odbieramy papę jak również ondulinę. Ze względu na to, że papa jest z reguły ciężkim odpadem to udostępniamy na nią kontenery o pojemnościach od 2 do 8 metrów sześciennych.

Jeśli planujesz remont dachu to zapraszamy – możemy Tobie pomóc uporać się z tym odpadem.

Zajmujemy się także innymi materiałami izolacyjnymi, więc jeżeli poszukujesz firmy, która zajmie się wywozem innych odpadów to skontaktuj się z nami, a wycenimy taką usługę. Oferujemy również wywóz płyt karton gips i gipsu.

Warto wiedzieć:

Ciekawostką jest, że często spotykany styropian opakowaniowy w wielu sytuacjach można oddać do składowiska bezpłatnie. Taki materiał znajduje się zazwyczaj w opakowaniach po sprzęcie rtv/agd, jak telewizory, lodówki czy pralki. Po więcej szczegółów najlepiej skontaktować się z okolicznym zakładem utylizacyjnym, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Taki styropian występuje pod kodem: 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych.

5/5 - (1 vote)