Wywóz śmieci i gruzu Gdańsk

Kontenery na gruz i śmieci od 4,5m3 do 20m3.

Wywóz śmieci i gruzu Gdańsk

Zajmujemy się wywozem gruzu, śmieci po remoncie i odpadów budowlanych na terenie Gdańska i okolic oraz podstawianiem kontenerów na inne rodzaje odpadów.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Gdańsku?

wywóz śmieci w kontenerach Gdańsk

Lista obsługiwanych dzielnic w Gdańsku

Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Śródmieście, Stogi, Strzyża, Suchanino, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje.

Wywóz gruzu Gdańsk – ceny

Ceny wywozu gruzu czy podstawienia kontenera na inne odpady w Gdańsku różnią się w zależności: od rodzaju odpadów, konkretnej lokalizacji, długości posiadania kontenera, rozmiaru kontenera. Aby zorientować się jaki jest koszt wywozu gruzu w Gdańsku lub innych odpadów w kontenerze wypełnij proszę formularz na naszej stronie internetowej w celu niezobowiązującej wyceny zlecenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Jakiego rodzaju odpady wywozimy w Gdańsku?

Ceny wywozu gruzu czy podstawienia kontenera na inne odpady w Gdańsku różnią się w zależności: od rodzaju odpadów, konkretnej lokalizacji, długości posiadania kontenera, rozmiaru kontenera. Aby zorientować się jaki jest koszt wywozu gruzu w Gdańsku lub innych odpadów w kontenerze wypełnij proszę formularz na naszej stronie internetowej w celu niezobowiązującej wyceny zlecenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

wywóz gruzu Gdańsk

Kontenery na gruz i śmieci w Gdańsku – dodatkowe usługi

Redskip oprócz standardowego podstawienia kontenera na okres od kilku dni, może zaoferować usługę typu „załadunek na poczekaniu”. Dzięki temu, w niektórych miejscach miasta i okolicznych miejscowościach, gdzie byłoby wymagane pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, można załadować kontener bez potrzeby ganiania po urzędach za odpowiednim dokumentem. Dodatkowo można zaoszczędzić na pozwoleniu. Usługa ta wygląda w ten sposób, że pod wskazany adres przyjeżdża samochód z pustym kontenerem i czeka 30 minut na załadunek. Po wszystkim odjeżdża i problem z odpadami zostaje rozwiązany. Ta usługa ma jeszcze inna zaletę – nikt inny nie podrzuci do kontenera swoich śmieci.

Niezależnie od tego jakie masz wymagania odnośnie usuwania odpadów – Redskip może Ci pomóc.

Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

Wywóz gruzu, kontener na śmieci Gdańsk. Masz pytania?

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera na gruz lub inne odpady.

kontener na gruz Gdańsk

Wymiary kontenerów na gruz i inne odpady

Nie wiesz jaki dokładnie rozmiar kontenera jest Tobie potrzebny? Sprawdź naszą stronę z rozmiarami kontenerów. Dzięki opisanym rozmiarom wybór odpowiedniego kontenera na odpady będzie dużo prostszy. Warto tutaj pamiętać, że nie każdy kontener nadaje się do wywozu gruzu, ponieważ większe kontenery załadowane gruzem (lub ziemią, piaskiem i innymi ciężkimi odpadami) będą niemożliwe do podniesienia przez samochód.

Jak się pozbyć śmieci po remoncie w Gdańsku?

Jeśli zastanawiasz się co zrobić lub jak się pozbyć gruzu, odpadów po remoncie czy innych śmieci, proszę skontaktuj się z nami. Powiemy Tobie ile kosztuje wywóz odpadów i zaproponujemy odpowiedni kontener. Wystarczy wypełnić nasz formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Posiadamy prawie wszystkie rozmiarów kontenerów dostępne na rynku – zarówno do mniejszych jak i większych prac. Kontenery nadają się zarówno do małych remontów, jak również na budowę. Z nami zamówienie kontenera na gruz lub inne odpady jest proste i przyjemne.

O Gdańsku…

Gdańsk jest największym miastem na północy Polski i piątym największym miastem w kraju. Razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto – 4 pod względem obszaru obszar metropolitalny w Polsce. Oferujemy nasze usługi na terenie całego Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Wywozimy gruz i inne śmieci w takich miejscowościach jak: Pruszcz Gdański, Kolbudy, Jankowo Gdańskie, Banino, Straszyn, Kowale, Otomino, Przejazdowo, Leźno, Pępowo. Jeszcze więcej informacji o Gdańsku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera.

Oprócz podanych wyżej informacji na stronie z poradami
znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1. Jak wynająć kontener na śmieci?
2. Co jest wliczone w cenę usługi?
3. Czy możliwy jest wynajem kontenera na jeden dzień?
4. Kiedy kontener zostanie zabrany?

"Podstawili kontener na czas, na plus też miła obsługa!"

Maciej ocenił Reskip na 5

"Bardzo sprytny kierowca, który musiał się nakombinować, aby ustawić kontener w takim miejscu, w którym był potrzebny. Wielkie dzięki!"

Krzysztof ocenił Reskip na 5

"Kontener na gruz dostarczony w terminie, atrakcyjna cena."

Marzena J. ocenił Reskip na 5

5/5 - (2 votes)
 • Rozmiar kontenera

 • Cena*

 • Podstawienie

 • Wynajem (do 7dni)

 • Odbiór

 • Utylizacja

 • 5m3

 • od 750 zł

 • 7m3

 • od 1200 zł

 • 9m3

 • od 1400 zł

 • 18m3

 • od 3000 zł

*Podane ceny są cenami netto. Vat wynosi 8%. Ceny są również zależne od rodzaju odpadów i danej lokalizacji. Ze względu na kilka czynników, najprostszym sposobem na poznanie ceny wywozu gruzu lub śmieci będzie wypełnienie formularza na górze strony lub kontakt telefoniczny.

Wymiary kontenerów

KP5

Kontener KP5 najczęściej jest to rozmiar wybierany do wywozu czystego gruzu, czy ziemi - jest to podyktowane, tym, że większych kontenerów na odpady ciężkie nie dostarczamy, oraz faktem, że burta w nim jest na tyle niska, że łatwo go ładować. Oczywiście jest też możliwość udostępnienia tego rozmiaru na śmieci po remoncie, czy budowie.

 • Pojemność

  4,5m3

 • Wysokość

  0,7m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP7 - otwarty

Kontener KP7 - to uniwersalna opcja. Ten rozmiar można zobaczyć praktycznie na każdej budowie. Nadaje się do wywozu śmieci remontowych, budowlanych, drewna, tworzyw sztucznych.

 • Pojemność

  6,5m3

 • Wysokość

  1,1m

 • Szerość

  1,7m

 • Długość

  3,4m

KP9

Kontener KP9 - jest przeznaczony do odpadów lekkich, bez gruzu, ziemi, szkła, gliny itp. Idealnie nadaje się na odpady z tworzyw sztucznych, folie, drewno, lekkie odpady budowlane itp.

 • Pojemność

  10m3

 • Wysokość

  1,4m

 • Szerość

  1,8m

 • Długość

  3,4m

KP20

Podobnie jak KP9, przeznaczony tylko na odpady lekkie. Nadaje się na styropian, wełnę mineralną, watę szklaną, drewno, folie itp

 • Pojemność

  20m3

 • Wysokość

  1,9m

 • Szerość

  2,35m

 • Długość

  4m

FAQ