Wywóz śmieci

Wywóz śmieci w kontenerach to nasza najważniejsza usługa. Wywozimy różne rodzaje śmieci i posiadamy różne rozmiary kontenerów na śmieci. Więc w zależności od sytuacji prawdopodobnie uda nam się spełnić Państwa potrzeby.

Oferujemy kontenery otwarte, które najczęściej są wykorzystywane do wywozu śmieci: z budowy, po remoncie, po porządkach w ogrodzie. Oferujemy również wywóz takich śmieci jak: papa, materiały izolacyjne, meble i gabaryty i inne.

Posiadamy również kontenery zamknięte, które głównie przeznaczane są na śmieci komunalne czy bytowe. Idealnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych, w których pojemniki o pojemności 1100 litrów okazują się zbyt małe.

Wywóz śmieci w kontenerze – ile to kosztuje?

Koszt kontenera na śmieci zależy od dwóch składowych. Pierwszą z nich jest ogólnie mówiąc dostarczenie i odbiór kontenera (amortyzacja samochodu, amortyzacja kontenera, paliwo, wynagrodzenie kierowcy, inne drobne opłaty jak np: viatoll).

Drugi element, który wpływa na cenę wywozu śmieci jest koszt utylizacji danego odpadu. Koszty związane z utylizacją i recyklingiem poszczególnych odpadów różnią się między sobą, stąd ceny za wywóz śmieci są różne w zależności od lokalizacji, rozmiaru kontenera i typu odpadów. Dla przykładu: odbiór gruzu jest dużo mniej kosztowny niż odbiór papy. Gruz dostaje „drugie życie”, bo może być przeznaczony do utwardzania dróg, zasypywania dziur, wyrównania terenu itp. Natomiast z papą jest dużo trudniej. Koszty jej utylizacji są wysokie i różnią się w zależności od regionu. Na gdańskim składowisku jest to np 1.047 zł za tonę. My na szczęście oferujemy niższą cenę.

Wywóz śmieci – jak zamówić?

Kontener na śmieci można u nas zamówić na 3 sposoby. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej. Wywóz śmieci oferujemy w 8 miastach Polski oraz w okolicznych miejscowościach tych miast. Sprawdź podstronę z listą lokalizacji.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 270 60 50

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Z nami wywóz śmieci w kontenerach jest prosty i przyjemny.

Jeśli szukasz informacji na temat segregacji śmieci i nowej ustawi, to znajdziesz je tutaj.

wywóz śmieci

„Kontener podstawiony w ustalonym dniu i o umówionej godzinie. Bardzo dobry kontakt.” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Marcin M ocenił Redskip na 5