Wywóz śmieci i gruzu Sopot

Naszą główną specjalnością jest wywóz gruzu i odpadów po remoncie oraz innych odpadów, które można wrzucić do kontenera. Działamy na terenie Sopotu, całego Trójmiasta oraz w kilku innych miastach Polski. Jeśli chcesz poznać, w jakich jeszcze miastach działamy sprawdź podstronę lokalizacje.

Masz trzy możliwości, aby zamówić u nas kontener gruzowy:

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

58 500 87 56

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Co możemy Ci zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz nieczystości
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz wełny mineralnej
wywóz styropianu
wywóz odpadów zielonych

Obsługujemy wszystkie dzielnice sopotu, czyli:

Centrum, Dolny Sopot, Górny Sopot, Lisie Wzgórze, Zajęcze Wzgórze, Karlikowo, Śmiemirowo, Kamienny Potok, Brodwino, Przylesie, Osiedle Mickiewicza, Gręzowo, Sopocki Las, Stawowie.

Dodatkowe usługi związane z wynjmem kontenera na odpady w Sopocie.

Jak już być może wiesz standradowo czas postoju kontenera to kilka dni. My jednak oferujemy również długoterminowy wynajem oraz usługę „załadunek na poczekaniu”. W tej drugiej opcji zostaje podstawiony pusty kontener na 30 minut, w tym czasie musi on zostać załadowany. Take rozwiązanie jest przydatne w miejscu, w którym normalnie byłoby potrzebne pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Trzeba tutaj jednak pamiętać, aby odpady były wystawione tak, aby załadunek był możliwy w ciągu 30 minut.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, można być również spokojnym o to, że nikt inny nie podrzuci swoich śmieci do Twojego kontenera.

Niezależnie od tego jakie masz wymagania odnośnie usuwania odpadów – Redskip może Ci pomóc.

Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

Czy masz pytania odnośnie wywozu gruzu i innych odpadów w Sopocie?

Jeśli zastanawiasz się jaki kontener gruzowy byłby odpowiedni dla Ciebie – to sprawdź proszę naszą podstronę z wymiarami kontenerów. Odnajdziesz na niej wymiary kontenerów, z krótką informacją w jakich przypadkach dany kontener się sprawdza. W przypadku jeśli usługa „załadunek na poczekaniu” jest u Ciebie nie możliwa, a kontener musi stanąć na drodze publicznej, a tym samym wymagane będzie pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, to na stronie z poradami umieściliśmy adresy urzędów, które takie dokumenty wydają.

Jak się pozbyć śmieci po remoncie?

Jeśli zastanawiasz się co zrobić lub jak się pozbyć gruzu, odpadów po remoncie czy innych śmieci, proszę skontaktuj się z nami. Powiemy Tobie ile kosztuje wywóz odpadów i zaproponujemy odpowiedni kontener. Wystarczy wypełnić nasz formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie.

W zależności od miasta posiadamy większość wymiarów kontenerów dostępnych na rynku. Sprawdzą się w przypadku małych remontów, wiosennych porządków w domu lub ogrodzie oraz na budowie. Z nami zamówienie kontnera na gruz i inne odpady

Wywóz gruzu Sopot – ceny.

Cena podstawienia kontenera na gruz lub inne odpady w Sopocie jest uzależniona o kilku rzeczy. Dwa najważniejsze to rodzaj odpadów oraz rozmiar kontnera. Dwa pozostałe to dokładna lokalizacjia oraz czas wynajmu. Konkretną ceną najszybciej uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez formularz.

O Sopocie słów kilka…

Wywóz śmieci i gruzu SopotSopot to najsłynniejszy w całej Polsce kurort nadmorski, w którym znajdziemy najdłuższe drewniane molo w całej Europie. Jest również najmniejszym miastem w kraju na prawach powiatu. Jedno z 3 miast, które tworzą aglomeracje trójmiejską. Jeśli masz problem z wywozem gruzu, lub innych odpadów w Sopocie to zapraszamy do kontaktu. Ciekawe informacje dotyczące Sopotu znajdziesz na tej stronie.

 

 

„Miła obsługa i dobra cena. Polecam.” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Wojtek K ocenił Redskip na 5