Wywóz śmieci i gruzu Gdynia

Redskip zajmuje się wywozem gruzu i odpadów po remoncie, oraz innych odpadów w kontenerach. Swoje usługi świadczymy na terenie Gdyni i okolic, jak również na terenie innych miast w Polsce. Nasz obszar działania jest dostępny na podstronie lokalizacje. Staramy się  aby usługa zamówienia kontenera na gruz i inne odpady była tak prosta jak to tylko możliwe.

3 możliwości, aby zamówić kontener na śmieci:

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

58 500 87 56

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Co możemy Ci zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz nieczystości
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz materiałów izolacyjnych
wywóz liści, trawy, gałęzi
wywóz odpadów

Lista dzielnic Gdyni, w których podstawiamy kontener:

Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze, Cisowa, Pustki Cisowskie -Demptowo, Chylonia, Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Dąbrowa, Witomino Radiostacja, Witomino Leśniczówka, Chwarzno – Wiczlino

Ceny wywozu gruzu w Gdyni

Wpływ na cenę wywozu gruzu lub innych odpadów w Gdyni ma kilka czynników. Są to m.in. typ odpadów, który będzie załadowany do kontenera, rozmiar tego kontenera, dokładna lokalizacja oraz długość postoju kontenera gruzowego. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje podstawienie kontenera na dany typ odpadów skontaktuj się z nami.

Wywóz gruzu i innych odpadów w kontenerach w Gdyni – jakie inne odpady można wrzucić

Do kontenerów gruzowych można wrzucać również inne odpady, są to: odpady po remoncie, odpady budowlane, odpady z ogrodu (liście, trawa, krzewy, drzewa), zemię, gruz, śmieci (np. stare meble). Po wcześniejszych uzgodnieniu możliwy jest również wywóz papy. Dokładna lista, która zawiera również informacje czego do kontenera wrzucać nie można znajduje się na stronie z poradami i informacjami.

Dodatkowe usługi dla wynajmujących kontener na gruz

Nasza firma może podstawić kontener na okres od kilu dni. Jest to standardowa usługa. Niemniej jednak mamy w ofercie również usługę wynajmu długoterminowego jak również coś co nazywamy „zaladunek na poczekaniu”. Działa to tak, że samochód przyjeżdża do Ciebie z opróżnionym kontenerem i czeka 30 minut na załadowanie. Po czym odjeżdza, a Ty możesz się cieszyć z porządku przed posesją. Takie rozwiązanie przydaje się w miejscach gdzie wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa ruchy, a możliwy jest szybki załadunek. Dodatkowym plusem jest to, że żadna inna osoba, nie wrzuci do kontenera swoich odpadów. Niezależnie od tego jakie masz wymagania odnośnie usuwania odpadów – Redskip może Ci pomóc. Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

Pytania odnośnie wywozu gruzu i śmieci w Gdyni

Postaramy się Tobie pomóc tak jak tylko umiemy, aby wynajęcie kontenera na odpady było tak proste jak to tylko możliwe. Dlatego przygotowaliśmy stronę z opisem i wymiarami kontenerów. Podpowiadamy, w jakich przypadkach dany kontener się sprawdza i co można do niego wrzucić (bo np. nie do wszystkich kontenerów można wrzucać gruz). Dodatkowo jeśli Twój kontener będzie musiał stanąć na drodze publicznej, na stronie z informacjami znajdziesz adresy odpowiednich urzędów, które zajmują się wydawaniem zgody na zajęcie pasa ruchu.

Gdzie wyrzucić odpady po remoncie lub budowie?

Kontaktując się z nami (telefoniczne lub przez formularz) dowiesz się ile kosztuje wywóz gruzu i innych odpadów w Gdyni. W zależności od miasta posiadamy prawie wszystkie rozmiary kontenerów na odpady. Nadają się one do małych prac remontowych czy wiosennych porządków, jak również spełnią swoją funkcje na placu budowy. Z nami zamówienie kontenera na odpady jest szybie i przyjemne.

Gdynia…

Wywóz śmieci i gruzu GdyniaGdynia, która liczy prawie 250 000 mieszkańców, jest największym miastem w Polsce niebędącym miastem wojewódzkim. Razem z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto – czwarty pod względem obszaru obszar metropolitalny w Polsce. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Gdyni oraz okolicznych miejscowości, tj: wywozimy gruz w Chwaszczynie, Koleczkowie, Bojanie i Tuchomiu. Więcej informacji na temat Gdyni znajdziesz tutaj.

 

„Kompetentni ludzie, a sam kontener w terminie.” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Dawid W ocenił Redskip na 5