Wywóz śmieci i gruzu Gdańsk

Zajmujemy się wywozem gruzu, śmieci po remoncie i odpadów budowlanych na terenie Gdańska i okolic oraz podstawianiem kontenera na inne rodzaje odpadów.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Gdańsku?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

58 500 87 56

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Co możemy zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz styropianu
wywóz wełny mineralnej
wywóz liści, trawy, gałęzi
wywóz nieczystości

Lista obsługiwanych dzielnic

Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Śródmieście, Stogi, Strzyża, Suchanino, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje.

Wywóz gruzu Gdańsk – ceny

Ceny wywozu gruzu czy podstawienia kontenera na inne odpady w Gdańsku różnią się w zależności: od rodzaju odpadów, konkretnej lokalizacji, długości posiadania kontenera, rozmiaru kontenera. Aby zorientować się jaki jest koszt wywozu gruzu w Gdańsku lub innych odpadów w kontenerze wypełnij proszę formularz na naszej stronie internetowej w celu niezobowiązującej wyceny zlecenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Jakiego rodzaju odpady wywozimy?

Oprócz wywozu gruzu w Gdańsku możemy Tobie zaoferować wywóz papy, wywóz odpadów budowlanych,wywóz odpadów po remoncie, wywóz odpadów zielonych (liście, trawa, krzewy, drzewo), wywóz ziemi, wywóz śmieci (np. stare meble). Pełną listę odpadów, które można załadować do kontenera znajdziesz na stronie porady i informacje.

Kontenery na odpady w Gdańsku – dodatkowe usługi

Redskip oprócz standardowego podstawienia kontenera na okres od kilku dni, może zaoferować usługę typu „załadunek na poczekaniu”. Dzięki temu, w niektórych miejscach miasta i okolicznych miejscowościach, gdzie byłoby wymagane pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, można załadować kontener bez potrzeby ganiania po urzędach za odpowiednim dokumentem. Dodatkowo można zaoszczędzić na pozwoleniu. Usługa ta wygląda w ten sposób, że pod wskazany adres przyjeżdża samochód z pustym kontenerem i czeka 30 minut na załadunek. Po wszystkim odjeżdża i problem z odpadami zostaje rozwiązany. Ta usługa ma jeszcze inna zaletę – nikt inny nie podrzuci do kontenera swoich śmieci.

Niezależnie od tego jakie masz wymagania odnośnie usuwania odpadów – Redskip może Ci pomóc.

Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

Wywóz gruzu, kontener na odpady – Gdańsk. Masz pytania?

Na stronie wymiary kontenerów znajdziesz orientacyjne wymiary kontenerów z opisem sytuacji, w których taki kontener się sprawdzi i do jakich odpadów jest przeznaczony. Jeśli szukasz wiadomości na temat rodzajów odpadów, jakie można wrzucić do kontenera to znajdziesz je na podstronie porady i informacje. Na tej samej stronie umieszczone są też informacje na temat – pozwolenia na zajęcie pasa ruchu – tam dowiesz czy potrzebujesz takiego pozwolenia przy zamawianiu kontenera na gruz lub inne odpady.

Wymiary kontenerów na gruz i inne odpady

Nie wiesz jaki dokładnie rozmiar kontenera jest Tobie potrzebny? Sprawdź naszą stronę z rozmiarami kontenerów.  Dzięki opisanym rozmiarom wybór odpowiedniego kontenera na odpady będzie dużo prostszy. Warto tutaj pamiętać, że nie każdy kontener nadaje się do wywozu gruzu, ponieważ większe kontenery załadowane gruzem (lub ziemią, piaskiem i innymi ciężkimi odpadami) będą niemożliwe do podniesienia przez samochód.

Jak się pozbyć śmieci po remoncie?

Jeśli zastanawiasz się co zrobić lub jak się pozbyć gruzu, odpadów po remoncie czy innych śmieci, proszę skontaktuj się z nami. Powiemy Tobie ile kosztuje wywóz odpadów i zaproponujemy odpowiedni kontener. Wystarczy wypełnić nasz formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Posiadamy prawie wszystkie rozmiarów kontenerów dostępne na rynku – zarówno do mniejszych jak i większych prac. Kontenery nadają się zarówno do małych remontów, jak również na budowę. Z nami zamówienie kontnera na gruz lub inne odpady jest proste i przyjemne.

O Gdańsku…

Wywóz gruzu i śmieci Gdańsk

Gdańsk jest największym miastem na północy Polski i piątym największym miastem w kraju. Razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto – 4 pod względem obszaru obszar metropolitalny w Polsce. Oferujemy nasze usługi na terenie całego Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Wywozimy gruz i inne śmieci w takich miejscowościach jak: Pruszcz Gdański, Kolbudy, Jankowo Gdańskie, Banino, Straszyn, Kowale, Otomino, Przejazdowo, Leźno, Pępowo. Jeszcze więcej informacji o Gdańsku znajdziesz tutaj.

„Sprawdziłem 5 firm, tutaj cena była najkorzystniejsza i podstawili następnego dnia w umówionych godzinach” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Grzegorz B ocenił Redskip na 5