Wywóz odpadów

Wywóz odpadów w kontenerach to nasza sztandarowa usługa, którą świadczymy w 8 miastach Polski oraz w okolicznych miejscowościach tych miast. Posiadamy różne rozmiary kontenerów na odpady i jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby osób przeprowadzających małe remonty, jak również tych, którzy prowadzą wielkie budowy. Dysponujemy zarówno kontenerami otwartymi jak i zamkniętymi. Każdy z nich jest przeznaczony na różny rodzaj odpadów.

Wywóz odpadów – co wywozimy?

  • odpady po remoncie
  • odpady z budowy
  • materiały izolacyjne (np: styropian, wełna mineralna)
  • papę
  • odpady zielone
  • meble i gabaryty
  • gruz
  • ziemię
  • odpady zielone
  • inne typy odpadów na zapytanie

Wywóz odpadów – ile to kosztuje?

Kontener na odpady, a konkretnie jego cena uzależnione są od kilku czynników. Pierwszym z nich jest transport kontenera, czyli dowóz do klienta, postój, odbiór (amortyzacja kontenera, amortyzacja samochodu, paliwo, płaca pracownika i inne drobne opłaty jak np: viatoll). Pierwszy czynnik jest mniej więcej stały, chociaż i tak występują tutaj różnice w zależności od obsługiwanego regionu. Drugim czynnikiem, który ma wpływ na cenę kontenera na odpady jest koszt utylizacji odpadów. Dlatego cena kontenera jest ściśle uzależniona od rodzaju śmieci jak również rozmiaru kontenera (im większym kontener tym więcej odpadów). Niektóre odpady są tańsze w utylizacji od innych. Zwykle są to te, które są poddawane recyklingowi i dostają tzw. drugie życie. Gruz czy ziemia, mogą często być wykorzystywane bez zbędnego ich przetwarzania, np do utwardzania powierzchni. Dlatego ten typ odpadu jest najtańszy w odbiorze. Z kolei np odpady po remoncie trzeba posortować (co zwiększa koszty). Część jest później oddawana do recyklingu np: folie, a część oddawana na składowisko. Natomiast odpady takie jak papa czy wełna mineralna są dużo droższe w utylizacji, stąd cena za kontener na ten typ śmieci jest zwykle wyższa.

Wywóz odpadów – jak zamówić?

Kontener na odpady można zamówić na 3 sposoby:

wywóz gruzu

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

wywóz śmieci

22 270 60 50

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

wywóz odpadów

Online

Prosty formularz na górze strony

Redskip jako pierwsza firma w Polsce oferuje wywóz odpadów w kontenerach w tak wielu lokalizacjach w tak prosty i wygodny sposób. Sprawdź nasze lokalizacje.

 

wywóz odpadów w kontenerach

„Kontener na czas, bardzo dobry kontakt telefoniczny.” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Witek Z ocenił Redskip na 5