Wywóz gruzu Wejherowo

Jeżeli szukacie firmy, która pomoże Wam zorganizować wywóz gruzu i śmieci w Wejherowie, to przygotowaliśmy dla Was idealną ofertę. Rzetelność, terminowość i dopasowanie do potrzeb Klienta są największymi atutami naszej firmy. Kontenery na śmieci o różnej pojemności, sprawny transport oraz wykwalifikowani kierowcy pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm z terenu Wejherowa oraz najbliższych okolic. Chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Wejherowie?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

58 500 87 56

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz śmieci i gruzu z Wejherowa

Na uwagę zasługuje duże zróżnicowanie świadczonych usług. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując:
– wywóz gruzu z terenu budowy,
– uprzątnięcie odpadów po remoncie,
– wywóz odpadów zielonych oraz ziemi,
– wywóz mebli oraz odpadów wielkogabarytowych.
Jeżeli prowadzicie budowę, jesteście w trakcie remontu czy chociażby porządkujecie garaż, piwnicę lub podwórko, to z pewnością będziecie zainteresowani profesjonalną usługą wywozu śmieci.

Kontener na gruz i śmieci dopasowany do potrzeb

Obsługując Klientów indywidualnych oraz firmy obserwujemy spore zróżnicowanie w zakresie typu oraz ilości odpadów. Dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Wejherowa i okolic ofertę, która obejmuje wynajem dwóch rodzajów kontenera na śmieci i gruz. Już teraz możecie zamówić:
– pojemnik KP5 o pojemności ok. 5 m3,
– pojemnik KP7 o pojemności ok. 7 m3.
Okres wynajmu kontenera na gruz w Wejherowie wynosi standardowo do 7 dni. Po tym terminie realizujemy wywóz gruzu odbierając pojemnik z danej lokalizacji. Ten okres można zarówno skrócić lub wydłużyć (wydłużenie postoju wiąże się z dodatkową opłatą) – więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.

Wywóz gruzu z Wejherowa i okolic możecie zamówić praktycznie w każdej chwili!

wywóz gruzu wejherowoCzy wiecie, że…
…zespół 26 kapliczek nazywany Kalwarią Wejherowską jest wiernym odzwierciedleniem układu drogi krzyżowej w Jerozolimie? Zachowane są również wszystkie odległości między kolejnymi stacjami.