Wywóz gruzu Toruń

Remontujesz, budujesz albo robisz porządku w Toruniu? Mam dla Ciebie kontener zarówno na gruz jak i na śmieci!

Wywóz gruzu Toruń? Zgłaszamy się do tego zadania! Nasza firma oferuje wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Toruniu oraz ich legalny wywóz i utylizację. Remont, budowa? Wybierz rzetelnego, sprawdzonego dostawcę, na którym możesz polegać. Wybierając nas, nie musisz czekać, patrzeć na zegarek – z tego jesteśmy znani. Szukasz firmy, na której możesz polegać?
Już nie musisz szukać.
Do dyspozycji mamy kontenery na gruz o pojemnościach: 2m3, 3,5m3 oraz 7m3.
Masz pytania, wątpliwości dotyczących naszych kontenerów? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy!

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Toruniu?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

56 649 49 18

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Nasza firma zapewnia dowóz, wynajem i odbiór kontenerów na gruz. Poza gruzem oferujemy
wywóz śmieci, odpadów z remontu i budowlanych, oraz nieczystości stałych, ziemi czy gałęzi
w Toruniu. Chcesz wynająć kontener na gruz w Toruniu? Szukasz kogoś do wywozu gruzu?
Skontaktuj się z nami i możesz uważać sprawę za załatwioną. Przywieziemy, wynajmiemy, Ty zapakujesz, a my wywieziemy!

Jakie kontenery na odpady możemy zaproponować w Toruniu?

Możemy zaproponować kontenery w trzech rozmiarach: KP2 – ok 2m3 pojemności, KP4 – ok 3,5m3 oraz KP7 – ok 7m3. Pierwsze dwa rozmiary idealnie sprawdzą, się przy małych remontach i porządkach. Ten największy jest na tyle uniwersalny, że niezależnie od rozmiaru prac – jest on najczęściej wybierany.

Wywóz gruzu Toruń – czy wywozimy coś poza gruzem?

Oczywiście! Poza wywozem gruzu, możemy zaoferować, również wywóz różnego rodzaju śmieci po remoncie, z budowy, odpadów zielonych, materiałów izolacyjnych (czyli wełna i styropian), odpadów z opróżniania i porządkowania nieruchomości (w tym również meble i gabaryty).

Jeśli nie wiesz co zrobić z Twoimi śmieciami i jak się pozbyć gruzu to zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy również wywóz papy.

Ile kosztuje wywóz gruzu w Toruniu?

Ceny za wywóz odpadów zaczynają się od 200 zł za kontener o pojemności ok 2m3. Cena ta dotyczy odpadu czystego gruzu – czyli betonu, cegły, ceramiki (bez innych śmieci). Ceny za wywóz śmieci zaczynają się od 250 zł za ten sam rozmiar kontenera. Bardzo ważne jest również to, że nie mieszamy śmieci z gruzem. Im większy kontener tym będzie on droższy. Na cenę ma również wpływ typ odpadu oraz lokalizacja (bo wywozimy odpady również poza Toruniem).

Kontenery na gruz i śmieci Toruń – dodatkowe usługi

Standardowo kontenery wynajmujemy na okres od 3 do 7 dni – w zależności od rozmiaru kontenera. Te mniejsze zwykle są udostępniane na krótsze okresy – ale zależy to również od pory roku.

Poza standardowym podstawieniem kontenera jest również możliwość realizacji załadunku na poczekaniu. W takiej wersji osoba zamawiająca ma na załadowanie kontenera do 30 min. Kierowca zdejmuje kontener z samochodu i czeka. Taka usługa nie jest, ani tańsza, ani droższa niż normalna wersja. Przydaje się jednak w miejscach, w których zostawienie kontenera na kilka dni jest niemożliwe lub wymaga np. decyzji na zajęcie pasa ruchu, albo po prostu boisz się, że poza Tobą, ktoś inny może pomóc Tobie załadować kontener jak tylko znikniesz z widoku.

Czy wiesz, że…

W XVIII wieku pierniki toruńskie uznano za czwartą najlepszą rzecz w Rzeczpospolitej. Pozostałe to warszawski trzewik, krakowska panna i gdańska wódka.

Co możemy zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz styropianu
wywóz wełny mineralnej
wywóz liści, trawy, gałęzi
wywóz nieczystości
„Przyzwoita cena i dobry kontakt, jak również, a może przede wszystkim – dostawa w umówionym czasie” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Krystian S. ocenił Redskip na 5