Wywóz gruzu Reda

Nasze usługi są skierowane zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wywozu gruzu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze techniczne, które pozwala na szybką i efektywną realizację zleconych usług. Oferujemy wywóz gruzu z Redy i okolic. Staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność i terminowość. Zlecając nam wywóz gruzu szybko przekonacie się o jakości naszych usług.
Zapraszamy do przejrzenia naszej szczegółowej oferty!

Jak zamówić wywóz gruzu lub śmieci w Redzie?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

58 500 87 56

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Potrzebny Ci kontener na śmieci albo na gruz w Redzie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy również możliwość podstawienia kontenera na śmieci i gruz na terenie Redy i okolic. Dzięki temu możecie szybko pozbyć się:
– odpadów z miejsca budowy,
– śmieci pozostałych po remoncie,
– niepotrzebnych odpadów pozostałych po sprzątaniu strychu, garażu lub strychu.
Ponadto oferujemy wywóz śmieci wielkogabarytowych oraz odpadów zielonych i ziemi.
Odbieramy tworzywa sztuczne, drewno, folię, płyty gipsowo-kartonowe, styropian, materiały izolacyjne i wiele innych.
Gwarantujemy szybki i bezproblemowy wywóz śmieci z Twojej posesji.

Dostępne wielkości kontenerów na gruz i śmieci w Redzie

Staramy się dbać o zapewnienie elastycznej oferty, którą bez trudu można dopasować do indywidualnych potrzeb. Dlatego dla mieszkańców Redy i okolic przygotowaliśmy 2 rodzaje kontenerów:
– KP5 – ok. 5 m3,
– KP7 – ok. 7 m3.
Jeżeli nie wiecie, jaki kontener na gruz zamówić, to zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pomożemy Wam określić zapotrzebowanie i podstawimy odpowiedni kontener.

Standardowo wszystkie kontenery na śmieci i gruz podstawiamy na okres do 7 dni kalendarzowych. Termin odbioru zawsze ustalamy wcześniej ze Zleceniodawcą. W wyznaczonym dniu realizujemy wywóz gruzu własnym transportem.

Długość wynajmu kontenera nie wpływa na jego cenę (o ile zmieścimy się w standardowym terminie – opłaty pobierane są tylko przy ewentualny przedłużeniu postoju).

Zlecenie na wywóz śmieci i gruzu!

Nic prostszego! Wystarczy wypełnić formularz online na naszej stronie. Możecie także napisać do nas maila lub po prostu zadzwonić. Nasi pracownicy pomogą Tobie w problematycznych kwestiach. Po podaniu rozmiaru kontenera na gruz, rodzaju odpadów oraz terminu i długości podstawienia niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.
Wywóz gruzu nie musi być już problemem!

 

wywóz gruzu RedaCzy wiesz, że…

…Aquapark Reda będzie pierwszym miejscem w Europie, gdzie zostanie zainstalowana obrotowa zjeżdżalnia (tzw. Aqua Spinner)? Do tej pory istniała tylko jedna tego typu atrakcja. Znajduje się ona w Chinach.