Wywóz gruzu Piastów

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę obejmującą wywóz gruzu i śmieci. Prezentowane usługi świadczymy na terenie Piastowa i okolic. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i firm. Jeżeli szukacie firmy, która szybko i sprawnie zajmie się wywozem gruzu oraz odpadów pozostałych po:
– budowie,
– remoncie,
– sprzątaniu strychu, piwnicy lub garażu,
to będziemy w stanie zaoferować Wam rozwiązanie tego problemu.

Profesjonalny i szybki wywóz gruzu z terenu Piastowa i okolic będzie dla Was optymalnym rozwiązaniem. Terminowość, rzetelność oraz dopasowanie do potrzeb Klienta sprawia, że nasza oferta wydaje się być bezkonkurencyjna. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych informacji dotyczących wywozu śmieci.

Jak zamówić wywóz gruzu lub śmieci w Piastowie?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Kontenery na gruz i śmieci dostępne w Piastowie

Starając się dopasować do oczekiwań Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych przygotowaliśmy szeroki wybór kontenerów na śmieci. Oferujemy Państwu kontenery o pojemności od 2 do 15 m3. Dokładna specyfikacja pojemników obejmuje modele:
– KP2 – ok. 2 m3,
– KP5 – ok. 4,5 m3,
– KP7 – ok. 6,5 m3,
– KP15 – ok. 15 m3.

Kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta uzyskacie rzetelną pomoc w wyborze odpowiedniego kontenera na śmieci. W przypadku większego zapotrzebowania możecie zamówić kilka kontenerów na śmieci.

Podczas przyjmowania zlecenia określimy czas, na jaki podstawimy konkretny kontener na gruz. Standardowo jest to 3-7 dni.

Cennik wywozu gruzu i śmieci z Piastowa

Atrakcyjność naszej oferty polega na zaproponowaniu jednej – zryczałtowanej stawki. Niezależnie od rodzaju odpadów. Dzięki temu zamawiając kontener na śmieci nie będziecie musieli dopłacać za rodzaj odpadów. Ceny kontenerów na śmieci są jednolite dla wszystkich zamawiających usługę do Piastowa.
Szczegółowy cennik konkretnych typów kontenerów przedstawia się następująco:
– KP2 – 554 zł,
– KP5 – 832 zł,
– KP7 – 878 zł,
– KP15 – 1897 zł.
Do podanych stawek należy dodać 8% podatku VAT.

wywóz gruzu piastówCzy wiesz, że…
…do 1926 roku Piastów nosił nazwę Utrata? Wtedy właśnie mieszkańcy ogłosili konkurs na nową nazwę osady. Zwycięska okazała się propozycja 14-letniego harcerza Zygmunta Kosewskiego, który wymyślił obecną nazwę miejscowości.