Wywóz gruzu Ożarów Mazowiecki

Nasza firma oferuje profesjonalny i szybki wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego i okolic. Posiadamy duże doświadczenie, sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która pozwala na rzetelną i sprawną realizację usługi.

Jeżeli remontujesz dom lub mieszkanie i potrzebujesz kontenera na gruz, to zgłoś się do nas! Jeśli robisz porządek w piwnicy, garażu lub na działce, to z pewnością przyda Ci się pojemny kontener na śmieci. Masz do usunięcia meble oraz odpady wielkogabarytowe? Będziemy w stanie podstawić odpowiedni kontener na śmieci i zdjąć ten problem z Twojej głowy.

Stawiamy na kompleksowe usługi oferując zarówno wywóz gruzu jak i śmieci z terenu Ożarowa Mazowieckiego i okolic. Realizujemy zlecenia od osób prywatnych oraz firm.

Jak zamówić kontener do wywóz gruzu lub śmieci w Ożarowie Mazowieckim?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wybór kontenera na gruz i/lub śmieci w Ożarowie Mazowieckim

Posiadamy duży wachlarz kontenerów o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Wybierając odpowiedni kontener na gruz nie będziesz musiał płacić za podstawienie zbyt dużego pojemnika.
W naszej ofercie posiadamy kontenery na gruz o następującym oznaczeniu:
– KP2 – ok. 2 m3,
– KP5 – ok. 4,5 m3,
– KP7 – ok. 6,5 m3,
– KP15 – ok. 15 m3.

Możesz zamówić dowolną liczbę kontenerów na gruz. Nasi konsultanci pomogą Ci określić zapotrzebowanie i zoptymalizować koszty wywozu gruzu z posesji.

W ramach realizowanej usługi podstawiamy kontener na śmieci pod wskazany adres. Pozostawiamy go w danym miejscu na 3-7 dni. Czas ten ustalamy bezpośrednio z Tobą. Po upływie określonego w umowie terminu nasz kierowca zabierze kontener z Twojej posesji..

Wywóz gruzu w Ożarowie – usługa specjalna

Ustawienie kontenera na gruz na posesji należącej do miasta wymaga uzyskania stosownego pozwolenia. Nie masz czasu na załatwianie formalności? Mamy rozwiązanie Twojego problemu! Podstawimy kontener na śmieci na tak zwany załadunek. W ciągu 45 minut bez trudu wypełnisz go odpadami. Po tym czasie wywieziemy kontener. Kolejnym plusem takiej usługi jest fakt, że zwykle dostępna jest dużo szybciej, niż dostawa kontenera na określony czas.

wywóz gruzu Ożarów MazowieckiWarto wiedzieć że…

…co roku w Ożarowie Mazowieckim odbywa się Wielki Piknik Krwiodawstwa „Dar serca”, na którym podejmowana jest próba pobicia rekordu w ilości osób, które w jednym czasie oddają krew dla potrzebujących.