Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki

Wywóz gruzu to nieodłączny element budowy, remontu czy nawet porządków w domu lub garażu. W takiej sytuacji najłatwiej jest wynająć kontener na gruz. Odpowiadając na zapotrzebowanie nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie wywozu gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. Podczas realizacji zleceń stawiamy przede wszystkim na jakość oraz terminowość. Naszą ofertę dotyczącą wywozu gruzu kierujemy do klientów indywidualnych, firm, organizacji i jednostek budżetowych.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Nowym Dworze Mazowieckim?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz śmieci na zamówienie – w kontenerach

Dopasowując ofertę do potrzeb Klientów wprowadziliśmy usługę wywozu śmieci z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Kontaktując się z naszą firmą możecie zamówić kontener na śmieci i zlecić nam:
– wywóz odpadów budowlanych,
– wywóz śmieci po zakończeniu remontu,
– wywóz śmieci z garażu, piwnicy lub działki,
– wywóz odpadów organicznych (korzenie, liście, gałęzie, trawy),
– wywóz odpadów wielkogabarytowych,
– wywóz ziemi.
– wywóz gruzu

Pojemność kontenerów na gruz i śmieci

Zamawiając kontener na gruz lub śmieci do Nowego Dworu Mazowieckiego możecie wybrać jeden z kilku rozmiarów. Współpraca z osobami prywatnymi oraz firmami skłoniła nas do poszerzenia wachlarza kontenerów na gruz. Dzięki temu możemy zaproponować następujące rodzaje:

  • KP2 – ok. 2 m3,
  • KP5 – ok. 4,5 m3,
  • KP7 – ok. 6,5 m3,
  • KP15 – ok. 15 m3.

Bez problemu dopasujemy kontener na gruz do potrzeb Zleceniodawcy. W obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego możemy dostarczyć Państwu dowolną konfigurację kontenerów na śmieci. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i szybko przeprowadzić wywóz gruzu i śmieci w dowolnej ilości.

Planując wywóz śmieci należy założyć, że maksymalny czas wynajmu kontenera na gruz wynosi 3-7 dni. Po upływie tego terminu nasz pracownik odbiera kontener z miejsca podstawienia.
W celu ustalenia pojemności kontenera na śmieci, ustalenia terminu wywozu gruzu oraz lokalizacji w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego najlepiej skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Kontener na gruz lub śmieci „na minuty”

Niedawno wprowadziliśmy do oferty usługę, która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród Klientów. Wywóz gruzu z podstawieniem kontenera na maksymalnie 45 minut. Opcja ta jest wybierana przez osoby lub firmy, które wynajmując kontener na śmieci musiałyby uzyskać zgodę na zajęcie pasa ruchu lub terenu należącego do miasta. Aby uniknąć zbędnych formalności nasz kierowca podstawia kontener na gruz i natychmiast po jego załadowaniu zwalnia zajmowane miejsce.

wywóz gruzu nowy dwór mazowieckiCzy wiesz, że…
…w koszarach Twierdzy Modlin, która znajduje się w granicach administracyjnych Nowego Dworu Mazowieckiego, zostało zaaranżowane więzienie, w którym główny bohater filmu „Kiler” dokonał zabójstwa…sitkiem od solniczki.