Wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki

Wywóz gruzu to wielkie wyzwanie dla osób, które prowadzą budowę, remont lub porządkują pomieszczenia gospodarcze. Dlatego pragniemy zaproponować Państwu ofertę naszej firmy. Realizujemy wywóz gruzu i śmieci z Mińska Mazowieckiego i okolic. Staramy się dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania. Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt oraz wysokie standardy obsługi sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować wywóz gruzu z podanej lokalizacji.

Jak zlecić wywóz gruzu lub śmieci w Mińsku Mazowieckim?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Oferta na wywóz śmieci i gruzu w Mińsku Mazowieckim

Obok wywozu gruzu chcemy zaproponować naszym Klientom również kontenery na śmieci. Dzięki temu możecie nam zlecić wywóz odpadów i ziemi z terenu budowy oraz śmieci po zakończonym remoncie. Ponadto proponujemy Wam wywóz śmieci z garażu, działki, biura lub pomieszczenia gospodarczego. Na uwagę zasługuje także oferta wywozu mebli, odpadów wielkogabarytowych oraz tych nietypowych śmieci takich jak papa, wełna mineralna ,styropian.

W każdej chwili możecie Państwo skontaktować się z nami pytając o wywóz dowolnego rodzaju odpadów.

Rodzaje kontenerów na gruz i śmieci dla Mińska Mazowieckiego

Dla osób i firm z Mińska Mazowieckiego przygotowaliśmy ofertę obejmującą kontenery na śmieci o różnej pojemności. Dzięki temu możecie Państwo dopasować kontener na gruz do indywidualnych wymagań. Nasza oferta obejmuje podstawienie następujących kontenerów:
– KP2 – ok. 2 m3,
– KP5 – ok. 4,5 m3,
– KP7 – ok. 6,5 m3,
– KP15 – ok. 15 m3.

W każdej chwili możecie Państwo zamówić dowolne zestawienie oraz ilość kontenerów.
Warto pamiętać, że kontener na śmieci podstawiamy na 3-7 dni. Po upływie tego terminu usuwamy go z posesji Klienta. Termin podstawienia oraz wywozu gruzu ustalamy indywidualnie ze Zleceniodawcą.

Kontaktując się z nami bez trudu ustalicie warunki współpracy w zakresie wywozu śmieci.

Koszty wywozu śmieci z Mińska Mazowieckiego

Współpracując z naszą firmą możecie Państwo liczyć na indywidualną kalkulację kosztu wywozu gruzu. Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy przejrzysty cennik wynajmu kontenerów na śmieci.
Ceny wynajmu kontenera na gruz i śmieci w Miński Mazowieckim:
– KP2 – 600 zł,
– KP5 – 878 zł,
– KP7 – 925 zł,
– KP15 – 1943 zł.

Wszystkie stawki są kwotami netto. Do podanych wartości należy doliczyć 8% podatku VAT.
Po zrealizowanej usłudze wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Podane ceny dotyczą wywozu gruzu i śmieci w Mińsku Mazowieckim. Stawki w okolicznych miejscowościach mogą się różnić.

Kontener na śmieci lub gruz w trybie „ekspres”

Dodatkową usługą w naszej ofercie jest wywóz gruzu i śmieci w trybie ekspresowym. Usługa ta skierowana jest do osób i firm, które nie mają możliwości postawienia kontenera na własnej posesji. Zablokowanie pasa ruchu lub posesji należącej do miasta wymaga uzyskania stosownej zgody. Aby uniknąć konieczności załatwiania formalności nasz kierowca podstawi kontener na gruz we wskazane miejsce i poczeka maksymalnie 45 minut. Ten czas w zupełności wystarczy na załadowanie pojemnika. Po upływie 45 minut kierowca zwolni zajmowane miejsce wywożąc kontener ze śmieciami.

wywóz gruzu Mińsk MazowieckiWarto wiedzieć że…
…Mińsk Mazowiecki jest jednym z najstarszych miast wschodniego Mazowsza? W 2021 roku miasto będzie obchodzić 600-lecie istnienia.