Wywóz gruzu Katowice

Wywóz gruzu Katowice? Skontaktuj się z nami koniecznie.  Oferujemy wynajem kontenerów na gruz i śmieci w różnych rozmiarach. W cenie kontenera jest oczywiście dostawa, wynajem na określony czas, wywóz i utylizacja.

Remont lub budowa w Katowicach? A możesz masz firmę remontowo/budowlaną? Wybierz zaufanego usługodawcę, na którym możesz polegać. Szukasz odpowiedzialnej firmy? W takim razie jest nam miło się przedstawić!

Możemy Tobie zaoferować kontenery na gruz i śmieci o pojemnościach: 7m3, 12m3 i 30m3.
Masz wątpliwości lub pytania związane z wywozem gruzu, wywozem śmieci, wynajmem kontenerów, zasadami wynajmu? Zapraszamy do kontaktu.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Katowicach lub okolicach?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

32 700 04 05

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Dowóz, wynajem i odbiór kontenerów na gruz, śmieci, odpady z budowy i remontu, ziemię i inne odpady jak np. papa, styropian, wełna mineralna, odpady zielone (trawa, liście, gałęzie), meble – to coś, czym się zajmujemy każdego dnia. Potrzebujesz kontenera? Mieszkasz w Katowicach lub niedaleko? Zadzwoń do nas. Chętnie opowiemy Ci o wszystkich szczegółach. Z nami pozbędziesz się odpadów bez niespodzianek.

Oferta kontenerów na gruz i śmieci w Katowicach

Do Twojej dyspozycji mamy trzy rozmiary kontenerów do wywozu odpadów. KP7 – czyli ok 7m3, KP12 – czyli ok 12m3 oraz KP36 – czyli taki ok 36 metrów szcześciennych pojemności. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy nadaje się na wszystko. Czasami trzeba po prostu zamówić dwa kontenery. Do kontenerów o pojemności ok 12 i 36m3 nie wrzucamy odpadów ciężkich – czyli gruzu, betonu, ziemi itp. Są to kontenery na odpady lekkie (ale może być np. karton gips), w innym przypadku – czyli jeśli kontener będzie zbyt ciężki do podniesienia narazisz się na niepotrzebne koszty.

KP7 to uniwersalny rozmiar w skali całego kraju. Fakt – może być za duży na sam remont łazienki, ale już przy większych pracach czy porządkach sprawdza się znakomicie.

Wywóz gruzu Katowice – czy wywozimy coś poza gruzem?

Wywóz śmieci Katowice? To (obok gruzu) nasza specjalizacja i główne zajęcie firmy. Pojęcie śmieci jest dosyć szerokie – więc precyzując możemy Tobie zaoferować:

  • wywóz gruzu
  • wywóz odpadów z budowy czy remontu
  • wywóz materiałów izolacyjnych (styropian, wełna mineralna)
  • wywóz mebli i gabarytów (szafki, szafy, kanapy, materace, biurka, komody, meblościanki) itp
  • wywóz ziemi
  • wywóz papy
  • wywóz odpadów z opróżniania piwnicy, czy mieszkania

Jeśli masz dodatkowe pytania – po prostu zadzwoń!

Ile kosztuje wywóz gruzu w Katowicach?

Ceny wywozu gruzu w Katowicach zaczynają się od 500 zł za kontener KP7. Cena dotyczy czystego gruzu czyli betonu, cegły, ceramiki, ziemie – bez śmieci. Ceny wywozów odpadów zmieszanych czy śmieci zaczynają się od 650 zł za ten sam rozmiar kontenera.

Aby jak najbardziej ułatwić Tobie i nam pracę staramy się podawać ceny ryczałtowe. Czyli za kontener na dany odpad. Nie interesuje już nas wtedy czy będzie on w połowie zapełniony czy w całości, czy jego waga będzie wynosić ok tony czy trzech. Więc w podanej przez nas cenie masz dostawę, wynajem na określony czas (3-7 dni w zależności od rozmiaru pojemnika), oraz odbiór i utylizację śmieci.

Natomiast, niektóre z odpadów wymagają zastosowania osobnej stawki za utylizację, a osobnej za transport.

Czy poza Katowicami również dostarczamy kontenery na gruz i śmieci?

Głównie staramy się świadczyć nasze usługi w Katowicach, Gliwicach i Bytomiu. Ale obsłużymy też każdą miejscowość, która jest pomiędzy, czyli Zabrze, Rude Śląską, Świętochłowice, Siemianowice, Chorzów, jak również Piekary.

Wywóz gruzu Katowice – dodatkowe usługi?

Często osoby, które nigdy nie zamawiały kontenera do wywozu gruzu czy śmieci nie zdają sobie sprawy z faktu, że w niektórych miejscach, aby go ustawić niezbędne jest uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu.

Najczęściej dotyczy to centrów miast – ale generalnie powinno się je uzyskać w momencie, kiedy kontener ma stanąć na miejscu, które należy do miasta bądź gminy. Więcej informacji na temat uzyskiwania pozwolenia można znaleźć na stronie Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów.

Jednym z rozwiązań tego problemu może być nasza usługa załadunku na poczekaniu. W takiej sytuacji kierowca po prostu poczeka na załadowanie kontenera (max do 45 minut). Dzięki temu wywóz gruzu czy śmieci, w niektórych miejscach odbędzie się bez zbędnej papierologii.

Czy wiesz, że Katowice dwa razy z rzędu…

… zwyciężyły w rankingu Forbes na najbardziej ekologiczne miasto w Polsce? Mowa o rankingu w 2018 i 2019 roku. Wynik może co poniektórych zaskakiwać. Trzeba tu jednak nadmienić, że autorzy raportu nie kierowali się tylko tym czy w danym mieście oddycha się czystym powietrzem. Skupiali się bardziej na docenieniu inwestycji, które miasto przeznacza na ekologię, a tutaj stolica aglomeracji przoduje. Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu miasta.

Co możemy zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz styropianu
wywóz wełny mineralnej
wywóz nieczystości
„Fajne podejście do klienta, elastyczność. Kontener dostarczony w umówionym terminie. Jak dla mnie bardzo dobre doświadczenia z tą firmą Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Wojtek ocenił Redskip na 5