Wywóz gruzu Gliwice

Wywóz gruzu Gliwice? Zapoznaj się z naszymi usługami. Oferujemy wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Gliwicach, ale również legalny wywóz tych odpadów. Remont, budowa, porządki? Wybierz firmę, która oferuje atrakcyjne ceny, nowoczesne podejście do klienta i legalną utylizację.

Mamy dla Ciebie kontenery na gruz i śmieci o pojemnościach: 7m3, 12m3 i 30m3.
W przypadku pytań i wątpliwości związanych z wywozem odpadów czy zamówieniem kontenera na gruz czy śmieci, zasadami wynajmu – zapraszamy do kontaktu.

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Gliwicach?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

32 700 04 05

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Kontenery na gruz i śmieci w Gliwicach.

Do wyboru do koloru? U nas możesz wynająć kontenery różnej wielkości – takiej, która wystarczy do małego remontu, porządków czy budowy. Potrzebujesz kontenerów o wielkości, której nie ma w naszej ofercie? Napisz do nas. Być może uda się coś z tym zrobić.

Przedstawiamy trzy podstawowe rozmiary kontenerów na odpady. Pierwszy to standardowy – KP7. Pojemność około siedmiu metrów sześciennych. Rozmiar uniwersalny – widać go niemal na każdej budowie w kraju. Sprawdzi się także przy remontach mieszkań, czy robieniu porządków.

Kolejny to KP12 – pojemność około dwunastu metrów sześciennych. Nie nadaje się na gruz i odpady ciężkie, bo jest za duży i samochód by go nie podniósł. Sprawdzi się jednak bardzo dobrze, przy większych porządkach i idealnie nadaje się na odpady lekkie np. do wywozu styropianu, wełny mineralnej itp.

Trzeci i ostatni to KP36 o pojemności około trzydziestu sześciu metrów sześciennych. Podobnie jak KP12 nie nadaje się na odpady ciężkie. Udostępniamy go jednak na zmieszane odpady z remontu czy budowy bez gruzu, ziemi itp. Warto tutaj pamiętać, że im większy kontener na odpady tym potencjalny czas na załadunek będzie krótszy.

Wywóz gruzu Gliwice – czyli czy wywozimy coś oprócz gruzu?

Wywóz śmieci Gliwice? Podobnie jak wywóz gruzu to również nasza specjalizacja i główne zajęcie. Ze względu, że słowo śmieci jest zbyt ogólne i może to być bardzo dużo rodzajów różnych odpadów, postaramy się zawęzić jego znaczenie, aby pokazać co konkretnie możemy Tobie zaoferować:

  • wywóz gruzu (czyli, beton, cegła, ceramika, ziemia, kamienie)
  • wywóz odpadów z budowy czy remontu (czyli płyty kg, deski, folie, kartony, wiaderka – generalnie tworzywa sztuczne, futryny, drzwi, okna tapety itp)
  • wywóz materiałów izolacyjnych (styropian, wełna mineralna)
  • wywóz mebli i gabarytów (szafki, szafy, kanapy, materace, biurka, komody, meblościanki) itp
  • wywóz ziemi
  • wywóz papy
  • wywóz odpadów z opróżniania piwnicy, czy mieszkania (ale bez odpadów komunalnych, czyli bez np. żywności, słoików z zawartością, odpadów zwierzęcych itp)

Jeśli masz wątpliwości – po prostu zadzwoń!

Jaki jest koszt wywozu gruzu i śmieci w Gliwicach?

Wywóz gruzu w Gliwicach – nasze ceny zaczynają się od 500 zł za kontener o pojemności około siedmiu metrów sześciennych na tzw. czysty gruz (czyli beton, cegła, ceramika, ziemia bez innych śmieci). Koszt wywozu śmieci w kontenerze o takich rozmiarze zaczyna się od 650 zł.

W cenach, które Tobie podamy jest uwzględniona dostawa kontenera, jego wynajem na określony czas (najczęściej jest to okres do 3-7 dni w zależności od lokalizacji i rozmiaru kontenera) wywóz kontenera i utylizację.

Gdzie poza Gliwicami świadczymy usługi wywozu gruzu i odpadów?

Generalnie działamy w Gliwicach, Katowicach i Bytomiu. Obsługujemy jednak wszystkie miejscowości, w obrębie tych miast, czyli Zabrze, Rudę Śląską, Świętochłowice, Siemianowice, Chorzów oraz Piekary.

Wywóz gruzu Gliwice – jak jeszcze możemy pomóc?

Spora część osób, która nie miała do czynienia z wynajmowaniem kontenera do wywozu gruzu czy śmieci nie ma wiedzy, że w przypadku niektórych lokalizacji, aby ustawić taki kontener wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa ruchu.

Głównie dotyczy to centrów miast – natomiast powinno się je mieć w sytuacjach, kiedy urządzenie – kontener – jest ustawione na miejscu należącym do miasta czy gminy. Takie dokumenty są do uzyskania w Zarządzie Dróg Miejskich w Gliwicach. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej urzędu.

Starając się rozwiązać ten problem bez papierologii możemy zaproponować naszą usługę załadunku na poczekaniu. W takich sytuacjach wywóz odpadów wygląda w taki sposób, że kierowca przyjeżdża z kontenerem pod wskazany adres, a zamawiający ma maksymalnie do 45 minut na jego załadowanie. Taka usługa nie jest ani tańsza, ani droższa, ale może się przydać, w niektórych sytuacjach.

Co możemy zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz styropianu
wywóz wełny mineralnej
wywóz nieczystości
„wywóz gruzu odbył się szybko i bezproblemowo, mogę polecić Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Mateusz ocenił Redskip na 5