Wywóz gruzu Bydgoszcz

Chcesz się pozbyć gruzu lub śmieci w Bydgoszczy? Jasna sprawa – możesz na nas liczyć!

Wywóz gruzu Bydgoszcz? Możemy Ci w tym pomóc. Zajmujemy się wynajmem kontenerów na gruz i śmieci w Bydgoszczy i najbliższych okolicach. Zapewniamy dostawę kontenera, jego wynajem na określoną ilość dni, odbiór kontenera i utylizację odpadów.
Wybierz firmę, na której możesz polegać – rzetelną i uczciwą – właśnie taką znalazłeś – po prostu wykręć numer telefonu lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Możemy Tobie zaoferować kontenery na gruz o pojemnościach: 2m3, 3,5m3 oraz 7m3.
Masz wątpliwości jak pozbyć się gruzu, śmieci lub innych odpadów? Śmiało dzwoń do nas!

Jak zamówić kontener na gruz lub śmieci w Bydgoszczy lub okolicach?

ico_tel

0 801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

52 511 08 11

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Zapewniamy dowóz, wynajem i odbiór kontenerów na gruz i śmieci. Chcesz się wynająć kontener na gruz lub śmieci w Bydgoszczy? Szukasz kogoś do wywozu gruzu? Jesteś w odpowiednim miejscu. Skontaktuj się z nami i pozbądź się problemów.

Jakie kontenery na śmieci oferujemy w Bydgoszczy?

Mamy dla Ciebie trzy rozmiary kontenerów – ważne jest to, że nie każdy kontener nadaje się na ten sam typ odpadu. Dlatego np. kontenerów o pojemności ok 4m3 nie udostępniamy na czysty gruz z prostego powodu – byłby za ciężki do podniesienia.

Proponujemy kontenery o pojemnościach – 2, 4 i 7 m3. Ten pierwszy sprawdzi się idealnie na remont łazienki, kuchni czy drobne porządki. Środkowy rozmiar nadaje się spokojnie na większe porządki czy na sprzątanie odpadów z budowy/remontu. Ten największy – KP7 o pojemności ok 7m3 – to uniwersalny rozmiar w całym kraju. Widać je na każdej budowie.

Wywóz gruzu Bydgoszcz – jakie śmieci wywozimy poza gruzem?

Nasza oferta jest szeroka. Czystym gruzem nazywamy odpady betonu, cegły czy ceramiki (np. dachówka). Poza tym odpadem wywozimy różnego rodzaju odpady z budowy czy poremontowe – płyty kg, drewno, folie, tworzywa sztuczne itp. Oprócz tego możemy Tobie zaoferować również wywóz papy, odpadów zielonych (liści, gałęzi, trawy itp), materiałów izolacyjnych (wywóz styropianu, wełny mineralnej) czy wywóz śmieci z porządkowania nieruchomości (np. wywóz mebli).

Ile kosztuje wywóz gruzu w Bydgoszczy?

Cena za wywóz gruzu w Bydgoszczy zaczyna się od 400 zł za nasz najmniejszy kontener o pojemności ok 2m3 i dotyczy odpadu czystego gruzu. Ceny wywozu śmieci w kontenerze KP2 zaczynają się od 450 zł. Prawie zawsze w podawanych przez nas cenach zawarte są: dostawa kontenera, jego wypożyczenie na okres od 3 do 7 dni (w zależności od rozmiaru), odbiór kontenera i utylizacja odpadów.

W przypadku nietypowych odpadów może być zastosowana stawka rozbita na dostawę kontenera i jego odbiór (czyli transport) i osobno cena za odpad (podawana najczęściej za tonę odpadu). Staramy się taką wersję stosować najrzadziej jak możemy, bo z reguły każdy woli usłyszeć z góry jaki będzie koszt wywozu odpadów.

Wywóz gruzu poza Bydgoszczą – czy dostarczamy kontenery poza miasto?

Tak! Dostarczamy również kontenery na gruz i śmieci poza granice administracyjne miasta. Obsługujemy Białe Błoto, Łochowo, Ciele, Solec Kujawski, Chmielniki, Niemcz, Osielsko i inne lokalizacje. Jeśli chcesz wycenić usługę lub sprawdzić czy w ogóle dojedziemy do Ciebie to zapraszamy do kontaktu.

Kontenery na gruz i śmieci Bydgoszcz – dodatkowe usługi

Nasze kontenery udostępniamy standardowo na okres od 3 do 7 dni – ma na to wpływ rozmiar kontenera, jak również pora roku. Te mniejsze rozmiary zwykle są dostępne na mniej dni, z kolei w styczniu czy lutym dużo łatwiej jest nam wypożyczyć kontener na dłużej, bo jest dużo mniejsze zapotrzebowanie na takie usługi.

W niektórych miejscach miasta wymagane będzie uzyskanie przez Ciebie pozwolenia na zajęcie pasa drogowego. Niech nikogo tutaj nie zmyli nazwa – może być to zarówno chodnik, jezdnia czy część zielona. Wszelkie szczegóły dotyczące pozwolenia znajdziesz na stronie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

Wychodząc naprzeciw osobom, które nie mają czasu, ani chęci na uzyskiwanie pozwolenia oferujemy tzw. załadunek na miejscu. Kierowca przyjeżdża z kontenerem, zestawia go i masz do 30 minut czasu na jego załadowanie. Ta opcja przydaje się również w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko podrzucenia odpadów przez inne osoby.

Z czego Bydgoszcz może być dumna?

Można powiedzieć, że Bydgoszcz to zielone miasto, bo należy do miast o największej liczbie i powierzchni parków w Polsce (posiada ich 874 ha, zajmując drugie miejsce po Warszawie). Poza tym posiada największy park miejski w cały kraju – Myślęcinek. Jego powierzchnia to aż 830 hektarów i znajduje się tylko 5 kilometrów od centrum miasta.

Co możemy zaoferować?

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz styropianu
wywóz wełny mineralnej
wywóz liści, trawy, gałęzi
wywóz nieczystości
Wywóz gruzu Bydgoszcz – rozsądne ceny i warunki – zapraszamy do kontaktu!
„Przyzwoita cena i dobry kontakt, jak również, a może przede wszystkim – dostawa w
umówionym czasie” Redskip opinie o wywozie gruzu, odpadów, nieczystości i śmieci Krystian S. ocenił Redskip na 5