Wywóz odpadów zielonych Wrocław

Wiosenne porządki w ogrodzie to duża przyjemność – czas spędzamy na świeżym powietrzu, a dodatkowo pielęgnujemy własny kawałek zieleni. Jednak takie prace wiążą się również z dużą ilością odpadów, które trzeba usunąć. Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie specjalnego kontenera, który wystarczy zapełnić. Po skończonej pracy całość zostaje odbierana i wywożona na składowisko. Sprawdź nasze usługi we Wrocławiu.

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków we Wrocławiu?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę lub złożyć zamówienie.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

71 758 00 67

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz odpadów zielonych Wrocław – jakie to odpady?

Odpady zielone to ogólnie wszelkie produkty organiczne, które można znaleźć w ogrodzie. Przede wszystkim są to liście, pozostałości skoszonej trawy, uschnięte gałęzie, czyli wszystko to, czego chcemy pozbyć się z własnego ogrodu. Liście są uciążliwe przede wszystkim w okresie jesiennym – jeżeli posiadamy drzewa tego typu to na pewno jest tego sporo. Trawy i gałęzie są problematyczne w okresie jesiennym, kiedy przychodzi czas koszenia oraz przycinania drzew i krzewów. W naszej ofercie posiadamy coś specjalnie dla właścicieli ogrodów oraz terenów zielonych – kontenery na ten typ odpadów, które pozwolą na szybkie i komfortowe usunięcie wszelkich odpadów. Nie będzie również kłopotu z wywozem – wszystkim się zajmiemy. Odpady mogą być wyrzucane w workach lub luzem.
Do wywozu odpadów zielonych proponujemy kontenery w różnych rozmiarach – od 5 do 40 m3, więc możliwy jest optymalny dobór pojemności w zależności od wielkości i zakresu prac.

Wywóz odpadów z ogrodu Wrocław

Ogród to idealne miejsce na odpoczynek oraz rekreację. Nie ma nic lepszego niż przebywanie na świeżym powietrzu, czytanie książek lub po prostu rozmyślanie. Własny teren zielony to również miejsce na towarzyskie spotkania – luźne grillowanie lub romantyczne rozmowy. Jednak, aby ogród spełniał swoją rolę, musi być przede wszystkim czysty i zadbany. Oznacza to, że konieczne jest regularne koszenie, dbanie o rośliny, przycinanie gałęzi oraz inne prace ogrodnicze. Szczególnie osoby, które prowadzą amatorskie sady, hodują owoce lub warzywa, czy po prostu – mają duży ogród, mogą mieć problemy z ilością odpadów zielonych. Takim osobom proponujemy nasze kontenery – dostarczymy je we wskazane miejsce, a po skończonych pracach odbierzemy wraz z zawartością i odwieziemy na składowisko. Wszystko szybko i sprawnie.
Dodatkowo dbasz o środowisko, ponieważ odpady zostaną dostarczone w celu poddania procesowi kompostowania. Oznacza to, że Twoje odpady mogą zostać ponownie wykorzystane – nic się nie marnuje.

wywóz liści, trawy, gałęzi, drzewek, Wrocław

Jeśli interesuje cię wywóz liści, trawy, gałęzi, drzewek, drzew, krzaków, kwiatów lub innych odpadów z ogrodu lub parku we Wrocławiu lub okolicach to zadzwoń do nas pod numer: 71 758 00 67.