Wywóz mebli Wrocław

Oferujemy nie tylko wywóz mebli we Wrocławiu, ale również wywóz śmieci wielkogabarytowych we Wrocławiu. Jeżeli więc szukasz firmy, która realizuje podobne usługi to bardzo dobrze trafiłeś. Odpadami zajmujemy się kompleksowo, bez względu na rodzaj i wielkość śmieci. Potrzebujesz pozbyć się starej szafy, kanapy lub innych mebli? Na pewno pomożemy w wywozie takich odpadów. W niektórych lokalizacjach oferujemy również załadunek.

Jak pozbyć się mebli we Wrocławiu z firmą Redskip?

Skontaktuj się z nami w celu wyceny lub zamówienia kontenera na meble lub gabaryty.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

71 758 00 67

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz mebli Wrocław – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Oczywiście poza wyżej wymienionymi meblami wywozimy również inne odpady wielkogabarytowe oraz elementy wyposażenia domów, mieszkań oraz biur. Odbieramy wszystko, co nie mieści się do standardowych śmietników. Poza wymienionymi materiałami, do naszych kontenerów można również wrzucać wszelkiego rodzaju odpady wielkogabarytowe, czyli elementy mieszkań, domów czy biur, które nie mają szans zmieścić się do standardowego śmietnika.
Jakie odpady nie zaliczają się do wielkogabarytowych? Do takich odpadów nie zalicza się sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, czyli nie wyrzucamy telewizorów, laptopów, pralek ani innego sprzętu rtv/agd. Te odpady podlegają osobnym przepisom i trzeba je wywozić w specjalne miejsca. Odpadami wielkogabarytowymi nie są również maszyny i urządzenia spalinowe jak kosiarki lub motorowery. Dokładniejsze informacje można znaleźć szukając klasyfikacji odpadów wielkogabarytowych – pod kodem 20 03 07.
Jeśli jednak chcesz pozbyć się starych urządzeń to daj nam znać, bo możemy znaleźć rozwiązanie tego problemu.

Kontener na meble Wrocław

Wynajmujemy kontenery odpowiednie dla tego typu odpadów, dzięki czemu wywóz jest bezproblemowy, a sam załadunek prosty. Naszym klientom proponujemy pojemniki o różnych rozmiarach – od 5 do 40m3. Pojemności te pozwolą na optymalny wybór pod względem rzeczywistej ilości odpadów przeznaczonych do wywozu. Nawet poskładane meble zajmują sporo miejsca – z tego względu zawsze proponujemy większy kontener.

wywóz mebli Wrocław

Kiedy warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Wywóz mebli w kontenerze to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Przede wszystkim przydaje się podczas przeprowadzki biura, kiedy stare wyposażenie nie będzie pasowało do prestiżu nowego miejsca. W takiej sytuacji wywóz wielu mebli – biurek oraz krzeseł najprościej przeprowadzić przy pomocy kontenera. Pojemniki takie przydają się również po zakupie nowego mieszkania, kiedy chcemy je opróżnić z mebli poprzednich właścicieli nieruchomości. Również w piwnicach można znaleźć mnóstwo staroci, które nie przydadzą się do niczego. Kontener jest wtedy niezastąpiony.
Przy wyrzucaniu bardzo małej ilości mebli warto je rozłożyć na części, a do spakowania wykorzystać stare kartony lub worki na odpady. Jest to na pewno tańsze i mniej problemowe rozwiązanie.

Jeśli chcesz zamówić wywóz mebli w Warszawie skontaktuj się z nami 71 758 00 67.