Kontenery na gruz i śmieci Wrocław

Wszelkie remonty lub prace budowlane wiążą się z dużą ilością odpadów. Jeżeli więc planujesz tego typu inwestycję i szukasz firmy, która oferuje wynajem kontenera na gruz lub kontenera na śmieci we Wrocławiu, to jest to odpowiednie miejsce. Poniżej zamieszczamy dokładne informacje na temat naszych kontenerów oraz ogólnych usług. Wywóz realizujemy zarówno we Wrocławiu, jak i okolicznych miejscowościach. Kontenery podstawiamy w zależności od skali i specyfiki zlecenia, na okres od kilku do kilkunastu dni. Istnieje również możliwość ekspresowego podstawiania – nawet tego samego dnia.

Jak zamówić kontener gruz lub śmieci we Wrocławiu?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

71 758 00 67

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Kontener na gruz Wrocław

Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy kontener na gruz w dwóch rozmiarach. Są one wystarczające dla różnego typu prac – od średnich remontów, aż po duże prace budowlane. Kontenery są następujących rozmiarów:

  • KP5 – 5m3
  • KP7 – 7m3

Pierwszy z nich jest idealny do małych remontów oraz wyburzeń, np.: ścianek działowych. Z takimi pracami nie wiążą się ogromne ilości gruzu, więc jest on wystarczający. Drugi jest większy i nadaje się do wszelkiego typu prac, nawet generalnych remontów i kompleksowych wyburzeń, gdzie gruzu jest dużo. Jeżeli jednak spodziewacie się Państwo naprawdę niewielkich ilości odpadów to warto przemyśleć wykorzystanie specjalnego worka na odpady, zamiast kontenera. Ewentualnie jeśli odpadów będzie poniżej 0,5 m3 można również rozważyć samodzielny wywóz do najbliższego PSZOK’u.

Kontenery na śmieci Wrocław

We Wrocławiu i okolicach dysponujemy kontenerami w kilku rozmiarach:

  • KP5 – 5m3
  • KP7 – 7m3
  • nawet 40 m3

Kontenery o rozmiarach 5 i 7 m3 są niemalże standardem w całym kraju. Na zapytanie dysponujemy również dużymi kontenerami nawet o pojemności 40m3. Jednak są one dostępne tylko na specjalne zamówienie.

Warto wiedzieć: do kontenerów na śmieci można również ładować gruz, jednak warto wiedzieć, że są pewne ograniczenia. Kontenery są tak przystosowane, że nawet w większych pojemnościach nie wolno ich przeładować. Dopuszczalna ładowność standardowego kontenera to 4 tony.

Papa oraz inne materiały izolacyjne są dużo droższe w utylizacji – z tego względu można je wrzucać wyłącznie po uprzedniej informacji.

Jeżeli masz problem ze stwierdzeniem, jaki kontener będzie najlepszy do określonych prac to skontaktuj się z nami. Zapewniamy fachową obsługę oraz pomoc w każdym aspekcie.

Jak długo można wynajmować kontener?

Kontenery mogą być wynajmowane na różne okresy, które zależne są od ustaleń oraz skali prac i ilości odpadów. Zazwyczaj okres ten nie jest dłuższy niż kilkanaście dni. Jeżeli potrzebujesz kontenera na 14 dni i więcej to musisz wziąć pod uwagę dodatkową opłatę dodatkową, która jest doliczana w takim przypadku. Standardowo kontener jest podstawiany na 5 dni.

kontener na gruz Wrocław

Zamów kontener na gruz lub śmieci we Wrocławiu pod numerem: 71 758 00 67