Wywóz śmieci Wrocław

Redskip to firma, która oferuje kompleksowy wywóz śmieci we Wrocławiu. Obsługujemy również inne miasta w okolicy – dokładna lista lokalizacji znajduje się w zakładce oraz po prawej stronie.
Dysponujemy kilkoma rozmiarami kontenerów, które idealnie nadają się przy różnych ilościach odpadów. Nasze pojemniki dostarczamy w ustalone miejsce na okres od kilku do kilkunastu dni – wszystko zależne od potrzeb oraz skali prac. Do naszych kontenerów można wrzucać różne typy odpadów, bez konieczności sortowania.

Kontener na śmieci Wrocław – jak go zamówić?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

71 758 00 67

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

„Zadzwoniłem z samego rana i kontener w ciągu niespełna 3 godzin został dostarczony, tak jak prosiłem. Także nie mam uwag i mogę śmiało polecić.” Redskip opinie - 5 Wojciech R ocenił Redskip na 5

Wywóz śmieci Wrocław – dodatkowe informacje

W naszej ofercie posiadamy kontenery o różnych pojemnościach. Pozwala to na optymalny dobór pod względem zakładanej ilości odpadów oraz komfortowy załadunek. Sam koszt wywozu jest zależny od rozmiaru pojemnika oraz rodzaju odpadów i lokalizacji. Cena utylizacji różni się w od typu śmieci.
Możliwy jest załadunek na poczekaniu.

W jakich dzielnicach i okolicznych miejscowościach Wrocławia wywozimy śmieci?

Kontenery na śmieci podstawiamy w tych dzielnicach: Krzyki, Psie Pole, Fabryczna, Stare Miasto, Śródmieście.

Obsługujemy oczywiście wszystkie osiedla w Wrocławiu: Bień­ko­wice, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Bo­rek, Bro­chów, Gaj, Ga­jo­wice, Gądów-Popowice Po­łu­dniowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Huby Ja­godno, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Karłowice-Różanka, Kle­cina, Klecz­ków, Ko­wale, Krzyki-Partynice, Księże, Kuź­niki, Le­śnica, Lipa Pio­trow­ska, Ma­ślice, Mu­cho­bór Mały, Mu­cho­bór Wielki, Nad­odrze, Nowy Dwór, Oł­bin, Oł­ta­szyn, Opo­rów, Osobowice-Rędzin, Paw­ło­wice, Pilczyce-Kozanów-Popowice Pół­nocne, Plac Grun­waldzki, Polanowice-Poświętne-Ligota, Po­wstań­ców Ślą­skich, Pra­cze Od­rzań­skie, Przed­mie­ście Oław­skie, Przed­mie­ście Świd­nic­kie, Psie Pole-Zawidawie, Soł­ty­so­wice, Stare Mia­sto, Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Szcze­pin, Świ­niary, Tar­no­gaj, Wi­dawa, Woj­szyce, Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Żer­niki .

Poza Wrocławiem wywóz śmieci w kontenerach oferujemy również w takich miejscowościach jak: Bielany Wrocławskie, Smolec, Gałów, Lutynia, Kotwice, Psary, Pasikurowice, Domaszczyn, Mirków, Kiełczów, Pietrzykowice, Żerniki Wrocławskie, Siechnice, Radwanice, Krępice, Szymanów, Krzeptów, Samotwór, Łany, Kamieniec Wrocławski, Krzyżanowice, Raków i inne.

Jeśli chcesz zamówić kontener w miejscowości pod Wrocławiem, której nie ma na liście skontaktuj się z nami i sprawdzimy czy uda nam się wykonać tam usługę wywozu śmieci z kontenera.

Kiedy może się przydać kontener na śmieci?

Remont lub budowa itp

Wywóz przede wszystkim gruzu, ale często również elementów wyposażenia, instalacji lub odpadów materiałowych.

Porządki w ogrodzie lub parku

Nasze kontenery świetnie sprawdzą się w przypadku odpadów zielonych, czyli liści, gałęzi oraz trawy.

Porządki w domu, mieszkaniu, piwnicy

Wiosenne porządki wiążą się z dużą ilością odpadów. Kontener to szybkie i proste rozwiązanie tego problemu. Wywozimy również meble.

Opróżnianie mieszkania, domu, piwnicy

W schowkach, szafach, garażu lub piwnicy można znaleźć bardzo dużą ilość niepotrzebnych elementów, których trzeba się pozbyć. Chętnie pomożemy i je wywieziemy.

Ocieplanie budynków

Wywozimy także odpady związane z ocieplaniem budynków. Styropiany, folie, wata oraz wełna to bardzo częsty typ śmieci w przypadku takich prac.

Opróżnianie i porządki biur, magazynów itp

Przeprowadzka biura lub porządki w firmie to idealna okazja, aby skorzystać z wynajmu kontenera.

Wywóz mebli

Kontener pomieści sporo mebli, tym bardziej, jeśli zostaną poskładane. To dobre rozwiązanie, kiedy potrzebujemy wyrzucić sporą ilość wyposażenia domu lub firmy.

Inne prace i odpady…

Zajmujemy się również zleceniami niestandardowymi. W każdej sytuacji prosimy o kontakt, na pewno odpowiemy i wycenimy.

Wywóz śmieci Wrocław ceny – jak tanio, a może najtaniej?

Ze względów na możliwość wykorzystania, najtańszym odpadem w odbiorze jest czysty gruz budowlany lub z remontu. Czysty gruz to cegła, beton, ceramika (kafle, dachówki, gres itp), jak również w tej samej cenie jest ziemia, piach i kamienie.

Cena wywozu gruzu w kontenerze o pojemności KP7, czyli 7m3 to 300 zł netto, na terenie całego Wrocławia. Vat na usługi wywozu odpadów wynosi 8%, a więc cena brutto to 324 zł. W przypadku innych odpadów i rozmiarów kontenerów prosimy o telefon, w celu ustalenia ceny.

3 interesujące fakty na temat Wrocławia

Contemporary fountain in Wroclaw old town, Poland
  • We Wrocławiu bardzo dużą popularnością cieszyły się bilard oraz kręgle. Pierwsza kręgielnia powstała tu już w 1677 roku przy ul. Oławskiej.
  • To tutaj znajduje się najwyższy punkt widokowy w Polsce. Jest on zlokalizowany na 49 piętrze budynky Sky Tower na wysokości 200m
  • Największa w Polsce fontanna multimedialna znajduje się we Wrocławiu. Posiada 300 dysz i zajmuje obszar około 1 hektara. Harmonogram pokazów i zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Nasza pełna oferta dostępna we wszystkich lokalizacjach

wywóz gruzu
wywóz śmieci
wywóz ziemi
wywóz papy
wywóz nieczystości
wywóz odpadów budowlanych
wywóz śmieci po remoncie
wywóz materiałów izolacyjnych
wywóz liści, trawy, gałęzi
wywóz odpadów

Aby zamówić lub wycenić wywóz śmieci we Wrocławiu skontaktuj się z nami pod numerem 71 758 00 67.

 

Redskip Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29, Wrocław 50-078, 71 758 00 67, wroclaw@redskip.pl