Wywóz odpadów zielonych Warszawa

Piękny ogród czy park to duma każdego posiadacza. Jednak, aby uzyskać zadowalający efekt trzeba taki teren uporządkować. Zastanawiasz się jednak co zrobić ze wszystkimi śmieciami i liśćmi? Kontener na odpady to bardzo dobry pomysł. Zamów i sprawdź. Oferujemy wywóz liści, trawy, śmieci z ogrodu, gałęzi, krzaków, drzew w kontenerach na terenie Warszawy i okolic.

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków w Warszawie?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę lub złożyć zamówienie.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz odpadów zielonych Warszawa – co to za odpady?

Odpady zielone to wszystkie pozostałe elementy po wykonaniu sprzątania ogrodu czy innego terenu zielonego. Najczęściej są to wszelkie liście, trawy i gałęzie, które należy usunąć, aby ogród olśnił gości swoją czystością. W naszej ofercie posiadamy specjalne kontenery na ten typ odpadów, dzięki czemu nie będzie problemy z ich wywiezieniem. Warto zauważyć, że śmieci mogą być wrzucane do zbiornika luzem lub w workach.
Do wywozu odpadów zielonych proponujemy kontenery w różnych rozmiarach – od 5 do 15 m3.

Wywóz odpadów z ogrodu Warszawa

Ogród czy teren zielony to wspaniałe miejsce na różnego rodzaju czynności. Odprężający odpoczynek z książką, a może grill ze znajomymi? Problemem jest jednak sprzątanie – trawy, liście (szczególnie jesienią) oraz różne śmieci sprawiają, że w zależności od wielkości terenu, może być ich naprawdę sporo. U nas możesz zamówić kontener na odpady, dzięki czemu możesz cieszyć się porządkiem i relaksem, na jaki zasługujesz. Po wszystkim załadujemy kontener i wywieziemy odpady.
Odebrane odpady przekazujemy na odpowiednie składowisko, gdzie poddawane są procesowi kompostowania. Pozwala to na ponowne wykorzystanie ich w postaci nawozów. Nic się nie marnuje.

Kontener na odpady zielone Warszawa

Jeśli interesuje cię wywóz liści, trawy, gałęzi, drzewek, drzew, krzaków, kwiatów lub innych odpadów z ogrodu lub parku w Warszawie lub okolicach to zadzwoń do nas pod numer: 22 100 40 63.