Wywóz odpadów budowlanych Warszawa

W naszej ofercie posiadamy wiele usług, które mogą Państwa zainteresować – wywóz odpadów budowlanych, śmieci po remoncie oraz inne. Jeżeli przeprowadzacie właśnie remont w domu, mieszkaniu lub prowadzicie roboty budowlane to jesteśmy odpowiednią firmą dla Państwa. Nasze kontenery dostępne są w całej Warszawie oraz okolicznych miejscowościach.

Jak pozbyć się odpadów budowlanych lub śmieci po remoncie w Warszawie?

Wybierz preferowaną formę kontaktu.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Co to są odpady budowlane lub po remontowe?

Odpady te powstają głównie przy budowach, remontach lub innych pracach – często przy modernizacji budynków oraz renowacjach. Szczególnie prace wyburzeniowe powodują, że gruzu oraz innych śmieci jest naprawdę dużo.
Odpady budowlane oraz remontowe to nie tylko gruz, ale również inne materiały, jak pustaki, cegły oraz wszelkiego rodzaju śmieci – folie, papy, tapety, styropian czy wełna. Często są to również elementy instalacji, czyli rury wszelkiego typu (kanalizacyjne, wentylacyjne oraz stalowe). W zależności od typu prac mogą to być zarówno odpady drewniane i drewnopodobne (ramy okienne, płyty osb lub panele podłogowe) oraz stalowe (profile, śrubunki). Odpadów jest zawsze więcej, niż spodziewa się inwestor, dlatego tak ważnym elementem wszystkich prac jest ich wywóz.
wywóz odpadów budowlanych WarszawaJaki kod mają odpady budowlane? Odpady z budowy lub remontów w katalogu odpadów występują pod następującymi kodami:

  • 17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów np. posadzki betonowe, beton;
  • 17 01 02 – gruz ceglany np. cegły, pustaki, cement;
  • 17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia np. wanny, zlewy, płytki ceramiczne;
  • 17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp.;
  • 17 02 01 – drewno np. belki, konstrukcje drewniane, deski, boazeria, panele, drzwi;
  • 17 02 02 – szkło np. szyby;
  • 17 02 03 – tworzywa sztuczne np. rynny z PCV, rury wodociągowe i kanalizacyjne, ramy okienne z PCV;
  • 17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03;
  • 17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.

Kontener na odpady budowlane i remontowe w Warszawie

Jeżeli interesujesz się zamówieniem kontenera na odpady budowlane lub poremontowe w Warszawie to warto wiedzieć o tym, że różnią się one od pojemników na czysty gruz. Odpady takie mogą być mieszane, czyli do kontenera można wrzucać gruz, ale również inne odpady. Dzięki temu kontenery takie są bardzo uniwersalne i pomocne przy każdym typie prac.
W Warszawie mamy do dyspozycji kontenery o kilku rozmiarach. Najmniejszy posiada pojemność 5m3, a największy aż 14m3. W ofercie mamy również rozmiary pośrednie – 7m3

Aby zamówić wywóz odpadów budowlanych czy śmieci po remoncie w Warszawie skontaktuj się z nami pod numerem: 22 100 40 63