Wywóz mebli Warszawa

Szukasz firmy, która oferuje wywóz mebli w Warszawie lub interesuje Cię wywóz śmieci wielkogabarytowych w Warszawie? W Redskip tym właśnie się zajmujemy – bez względu na to, czy chodzi o starą kanapę, biurko czy łóżko, a może inne elementy wielkogabarytowe. Zajmujemy się kompleksowym wywozem takich odpadów. Dodatkowo w niektórych lokalizacjach oferujemy również załadunek – sprawdź nas!

Jak pozbyć się mebli w Warszawie z firmą Redskip?

Skontaktuj się z nami w celu wyceny lub zamówienia kontenera na meble lub gabaryty.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz mebli Warszawa – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Poza wymienionymi materiałami, do naszych kontenerów można również wrzucać wszelkiego rodzaju odpady wielkogabarytowe, czyli elementy mieszkań, domów czy biur, które nie mają szans zmieścić się do standardowego śmietnika.
Jakie odpady nie zaliczają się do wielkogabarytowych? Do takich odpadów nie zalicza sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, czyli np.: telewizorów, komputerów, czy pralki. Takimi odpadami nie są również motorowery, kosiarki, wanny, czy muszle klozetowe. Dokładniejsze informacje można znaleźć szukając klasyfikacji odpadów wielkogabarytowych – pod kodem 20 03 07.

Kontener na meble Warszawa

Dysponujemy odpowiednimi kontenerami do wywozu mebli. W ofercie posiadamy pojemniki o wielu rozmiarach – od 2 do 14 m3. Dzięki temu możliwy jest taki dobór wielkości, który zapewni możliwość wywozu wszystkich mebli. Najmniejszy rozmiar proponowany jest przy niewielkiej ilości elementów. Przy wywozie większej ilości mebli, nawet poskładanych – proponujemy większe rozmiary.

wywóz mebli Warszawa

Kiedy warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Wywóz mebli w kontenerze przydaje się w bardzo wielu sytuacjach. Może zakupiliście Państwo mieszkanie, a pozostawione meble nie będą pasować to planowanej aranżacji? Może firma przeprowadza się do innej lokalizacji, a stare wyposażenie musi zostać wyrzucone? W tych i innych sytuacjach przyda się właśnie kontener oraz kompleksowa usługa wywozu mebli.
Jednak przy wyrzucaniu bardzo małej ilości mebli warto je rozłożyć na części, a do spakowania wykorzystać stare kartony lub worki na odpady.

Wywóz mebli Warszawa – co warto wiedzieć?

Dostępność kontenerów jest ograniczona – tzn, że nie zawsze uda się je podstawić tak szybko jak jest potrzebny – dlatego warto taka usługę zaplanować z kilkudniowym wyprzedzeniem zaplanować. Możliwe jest również zamówienie wywozu mebli w Warszawie z usługą ich wyniesienia i załadunku – jest to możliwe dzięki temu, że zlecenie możemy przekazać naszej zaprzyjaźnionej konkurencji, która zajmuje się taką usługą.

Usługa wywozu mebli z wyniesieniem i załadunkiem różni się od zamówienia kontenera na meble tym, że nie ma stałej ceny. Zamawiając wywóz mebli w kontenerze – płacisz z góry za pojemność kontenera który zamawiasz. Jest ona stała niezależnie czy kontener będzie zapełniony na 100% czy 50%. Natomiast usługi wywozu mebli z wyniesieniem i załadunkiem są kalkulowane w zależności od ilości odbieranych mebli. Dlatego warto przygotować jakąś dokumentację zdjęciową tego co jest do zabrania, abyśmy mogli podać Tobie jakieś widełki cenowe.

Potrzebujesz kontener do opróżnienia mieszkania, piwnicy, biura lub innej nieruchomości?

Poza wywozem mebli w Warszawie oferujemy także kontenery przy robieniu generalnych porządków w mieszkaniu, domu, piwnicy, strychu, biurze, magazynie… czy gdziekolwiek indziej, gdzie potrzebny jest porządek.  Dlatego jeśli potrzebny jest Tobie kontener na meble w Warszawie, lub kontener do opróżnienia mieszkania lub innego pomieszczenia – to zapraszamy do kontaktu. Są to tego samego rodzaju kontenery co w przypadku odpadów budowlanych – jedno co je może różnić to cena i rozmiar.

Jeśli chcesz zamówić wywóz mebli w Warszawie skontaktuj się z nami 22 100 40 63.