Wywóz mebli Warszawa

Szukasz firmy, która oferuje wywóz mebli w Warszawie lub interesuje Cię wywóz śmieci wielkogabarytowych w Warszawie? W Redskip tym właśnie się zajmujemy – bez względu na to, czy chodzi o starą kanapę, biurko czy łóżko, a może inne elementy wielkogabarytowe. Zajmujemy się kompleksowym wywozem takich odpadów. Dodatkowo w niektórych lokalizacjach oferujemy również załadunek – sprawdź nas!

Jak pozbyć się mebli w Warszawie z firmą Redskip?

Skontaktuj się z nami w celu wyceny lub zamówienia kontenera na meble lub gabaryty.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz mebli Warszawa – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Poza wymienionymi materiałami, do naszych kontenerów można również wrzucać wszelkiego rodzaju odpady wielkogabarytowe, czyli elementy mieszkań, domów czy biur, które nie mają szans zmieścić się do standardowego śmietnika.
Jakie odpady nie zaliczają się do wielkogabarytowych? Do takich odpadów nie zalicza sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, czyli np.: telewizorów, komputerów, czy pralki. Takimi odpadami nie są również motorowery, kosiarki, wanny, czy muszle klozetowe. Dokładniejsze informacje można znaleźć szukając klasyfikacji odpadów wielkogabarytowych – pod kodem 20 03 07.

Kontener na meble Warszawa

Dysponujemy odpowiednimi kontenerami do wywozu mebli. W ofercie posiadamy pojemniki o wielu rozmiarach – od 5 do 14 m3. Dzięki temu możliwy jest taki dobór wielkości, który zapewni możliwość wywozu wszystkich mebli. Najmniejszy rozmiar proponowany jest przy niewielkiej ilości elementów. Przy wywozie większej ilości mebli, nawet poskładanych – proponujemy większe rozmiary.

wywóz mebli Warszawa

Kiedy warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Wywóz mebli w kontenerze przydaje się w bardzo wielu sytuacjach. Może zakupiliście Państwo mieszkanie, a pozostawione meble nie będą pasować to planowanej aranżacji? Może firma przeprowadza się do innej lokalizacji, a stare wyposażenie musi zostać wyrzucone? W tych i innych sytuacjach przyda się właśnie kontener oraz kompleksowa usługa wywozu mebli.
Jednak przy wyrzucaniu bardzo małej ilości mebli warto je rozłożyć na części, a do spakowania wykorzystać stare kartony lub worki na odpady.

Jeśli chcesz zamówić wywóz mebli w Warszawie skontaktuj się z nami 22 100 40 63.